Viola Kołakowska i Kasia Wołejnio pogodzone? Wygląda na to, że uczestniczki 4. edycji programu "Agent Gwiazdy" w końcu postanowiły zakopać wojenny topór. Przypomnijmy, że aktorka, a prywatnie była partnerka Tomasza Karolaka, oraz gwiazda "Żon Hollywood" kłóciły się nie tylko w programie, ale także poza nim. Katarzyna Wołejnio pokazała nawet skandaliczne SMS-y, jakie Violetta Kołakowska wysyłała do niej już długo po zakończeniu nagrań. W pewnym momencie sprawa stała się już na tyle gorąca, że w udzielanych na temat konfliktu wywiadach panie zaczęły sobie grozić sądem. Na szczęście, wkrótce nadarzyła się okazja na wyjaśnienie wzajemnych animozji. Co ciekawe, w pojednaniu pomogła im sama Edyta Górniak. Jak do tego doszło?

Górniak pogodziła Kołakowską z Wołejnio

Viola Kołakowska i Kasia Wołejnio spotkały się na nagraniu finału "Agenta". Jak donosi Pomponik, początkowo miały siebie unikać. Miały nawet poprosić produkcję show o posadzenie siebie po przeciwnych stronach studia. Rozmowę zwaśnionych celebrytek zainicjowała Edyta Górniak podczas przerwy w nagraniu. 

- Sprawę wzięła w swoje ręce Edyta Górniak. Zawołała obydwie zainteresowane i kazała sobie wyjaśnić problem. Diva jest przeciwna takim potyczkom słownym. Jej zdaniem psują atmosferę, w której przybywa. Długo nie trzeba było namawiać ich do pogodzenia się. Dziewczyny może najlepszymi koleżankami nie będą, jednak nie chcą dalej tracić energii na przerzucanie się argumentami - relacjonuje informator serwisu.

Kołakowska wypowiedziała się już o ostrym konflikcie i pogodzeniu się z Wołejnio.

Wszystko, co miało miejsce podczas nagrania, jest częścią programu telewizyjnego, grą, zabawą. Nie ma czego komentować - powiedziała.

Zobacz zdjęcia Violi Kołakowskiej i Kasi Wołejnio na planie programu "Agent Gwiazdy" w GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: Kasia Wołejnio - kim jest uczestniczka "Agent Gwiazdy 4"? Dowiedz się!