Relacja Violi Kołakowskiej i Tomasza Karolaka od lat budzi kontrowersje. Para wielokrotnie rozstawała się i wracała do siebie. Od ubiegłego roku ich skomplikowana relacja weszła jednak na zupełnie inny poziom. Aktor oświadczył się swojej wieloletniej partnerce w trakcie premiery teatralnej sztuki Krzysztofa Materny "Słownik Ptaszków Polskich". Media plotkarskie bardzo często zarzucały Karolakowi brak zaangażowania w życie rodzinne. W ubiegłym roku jego związek z Violą wskoczył na nowy etap. Dziś docierają do nas informacje, że zaręczyny pary zostały zerwane!

W jednym z wywiadów Tomasz Karolak wyznał szczerze: Żałuję każdego momentu, którego nie spędziłem z dziećmi, bo akurat dopadł mnie kryzys czterdziestolatka... Co więcej takiego się zmieniło, że aktor poprosił Violę o rękę? Czyżby Karolak w końcu postanowił się ustatkować? Po 10 latach związku na kocią łapę? - zadawano pytania.

»ZOBACZ TAKŻE: TOMASZ KAROLAK I VIOLA KOŁAKOWSKA - romantyczne zaręczyny pary w teatrze

W wywiadzie udzielonemu magazynowi "Gala" aktor powiedział, że nazywa swoją partnerkę Izis - od egipskiej bogini płodności oraz opiekunki rodzin. Kołakowska, matka dwójki dzieci Karolaka - 3-letniego Leona i 9-letniej Leny - spełnia się w macierzyństwie, często widuje się ją z dziećmi, dla udanego życia rodzinnego poświęciła nawet karierę. Nigdy nie powiem, że Tomek jest zły. Mogę ewentualnie powiedzieć, że bywa okropny - wyznała partnerka Karolaka na łamach "Gali". Właśnie z takim wizerunkiem "słodkiego drania" przez lata zmagał się Karolak.

Gwiazdor próbował walczyć z taką opinią, podkreślając, że dba o swoją rodzinę i jest dobrym ojcem. A papierek urzędowy nie jest mu do niczego potrzebny. Oczekuje się od nas sensacji. A żadnych sensacji nie będzie! A już na pewno nie będziemy nic udawać - mówił Karolak w rozmowie z "Galą".

A jednak jest sensacja. Otóż Violi Kołakowskiej udało się usidlić tego wiecznego chłopca, artystę, marzyciela. Gwiazda przyjęła pierścionek zaręczynowy w maju ubiegłego roku. Okazuje się jednak, że zaręczyny pary zostały zerwane. Więcej przeczytacie o tym tutaj>>

Trzy lata temu para wspólnie z córką Leną wystąpiła w sesji okładkowej "Gali". Z tej okazji przypominamy zdjęcia w naszej GALERII>>

Jesteśmy też na Facebooku i na Instagramie!