Viola Kołakowska urodziła się 13 lipca 1977 roku w Chorzowie. Po przyjeździe do Warszawy zmieniła swoje nazwisko na bardziej medialne - z Wioletta Kołek na Viola Kołakowska i rozpoczęła karierę w modelingu. Na początku swojej kariery, czyli w połowie lat 90., najczęściej pojawiała się na wybiegu u projektantki Teresy Rosati oraz marki Hexeline. W 2000 roku pojawiła się w magazynie dla mężczyzn "CKM", a rok później na okładce polskiej edycji "Playboya". Kołakowska próbowała również swoich sił w filmach i serialach, grając jednak głównie role epizodyczne. Rozgłos w mediach przyniósł jej związek z Tomaszem Karolakiem, którego poznała zresztą na planie serialu "Kryminalni". Niedawno Viola Kołakowska wzięła udział w 4. edycji programu "Agent Gwiazdy", który możemy oglądać na antenie telewizji TVN.

Viola Kołakowska: wiek

Kołakowska w tym roku skończy 42 lata.

Viola Kołakowska i Tomasz Karolak

Tomasz Karolak i Viola Kołakowska zaręczyli się w 2016 roku, ale spekulacje o zaręczynach pary krążyły w polskim show-biznesie już od kilku dobrych lat. Choć mają razem dwoje dzieci, to wielokrotnie zrywali, a potem się schodzili. Tomasz Karolak poprosił w końcu Violę Kołakowską o rękę trzy lata temu. Romantyczny gest z jego strony miał miejsce w jego teatrze IMKA. Karolak oświadczył się Kołakowskiej na scenie. Stan romantycznego uniesienia między partnerami nie trwał jednak długo. W 2017 roku para rozstała się. Karolak podobno był wściekły i wzburzony, bo jego partnerka przestała się nim ostatnio interesować. W końcu to właśnie on postanowił zerwać zaręczyny. Obecnie relacje między Karolakiem i Kołakowską nie są do końca jasne. Czy para definitywnie się rozstała? Pamiętając poprzednie burzliwe rozstania i powroty pary, wcale byśmy tak nie wyrokowali…

Viola Kołakowska: dzieci

Viola Kołakowska i Tomasz Karolak mają dwójkę dzieci: córkę Lenę (ur. 5 listopada 2007) i syna Leona (ur. 20 lutego 2013).

Zobacz zdjęcia Violi Kołakowskiej z dziećmi w naszej GALERII --->