Viola Kołakowska pokazała się w zeszłym tygodniu na kilku imprezach show-biznesowych. W ten sposób chciała pewnie udowodnić, że mimo medialnego szumu wokół rozpadu jej związku z Tomaszem Karolakiem, trzyma się całkiem dobrze. Teraz postanowiła dać o tym znać w jeszcze inny sposób. Aktorka udzieliła wywiadu tygodnikowi Twoje Imperium, w którym ostatecznie potwierdza, że jej związek z Tomkiem Karolakiem dobiegł końca, a ze ślubu nici. Przy okazji Kołakowska wyjaśniła też, co zrobiła z darowanym jej pierścionkiem zaręczynowym:

„Nie jesteśmy razem i to była nasza wspólna decyzja. Pierścionka nie zwróciłam, bo... zgubiłam go dawno temu. Mam to w nosie. Mój świat jest w moim domu, na moim podwórku na Saskiej Kępie, w otoczeniu moich przyjaciół i bliskich. Od dwudziestu lat pracuję w show-biznesie i doskonale wiem, jakimi prawami on się kieruje.”

Przy okazji tego wywiadu Viola Kołakowska odniosła się też do spekulacji na temat powodu nagłego spadku jej wagi. Czyżby był on wynikiem stresu, na jaki naraził ją Tomasz Karolak, zrywając ich zaręczyny? A może, aby uzyskać taki efekt, aktorka musi stosować specjalnie, restrykcyjne diety?

„Nic nie muszę robić. Ściska mnie w żołądku i nie jestem w stanie niczego przełknąć. Są takie momenty, kiedy jest mnie troszkę więcej i takie, kiedy jest mnie troszkę mniej, ale przyznam szczerze, jakoś mnie to specjalnie nie zajmuje. Moja mama zawsze była szczupłą kobietą, podejrzewam więc, że są to jakieś uwarunkowania genetyczne.”

Ciekawe, czy faktycznie tak jest, czy może jednak gwiazda straciła apetyt z powodu stresu związanego z zakończeniem najdłużej przecież w jej życiu relacji miłosnej? Przypomnijmy, że Viola Kołakowska i Tomasz Karolak byli razem z przerwami co najmniej 10 lat. Kołakowska i Karolak mają razem dwoje dzieci: córkę Lenę i syna Leona. Para razem z dziećmi pozowała kilka lat temu "Gali". Zobaczcie rodzinną sesję Kołakowskiej i Karolaka>>

Swoją drogą, znając historię jej związku z Tomaszem Karolakiem, zgadujemy, że w tej opowieści pojawi się jeszcze niejeden wątek…