Violet Oliferuk zaprezentowała swój pierwszy singiel. Charyzmatyczna uczestniczka dziesiątej edycji "The Voice of Poland", a prywatnie przyjaciółka Michała Szpaka, postanowiła zadebiutować na rynku muzycznym emocjonalną balladą pt. "Przezroczysta", której towarzyszy klimatyczny, czarno-biały teledysk. Autorem premierowego utworu Violi jest muzyk i kompozytor Piotr Siejka, który wcześniej stworzył przeboje dla takich gwiazd polskiej estrady jak Edyta Górniak ("Jak najdalej") i Kasia Cerekwicka ("Na kolana").

Violet Oliferuk opublikowała pierwszy singiel

Jak wynika z pierwszych komentarzy w sieci, debiutancki singiel Violet Oliferuk przypadł do gustu internautom. Większość z nich jest pozytywnie zaskoczona klimatem piosenki oraz faktem, że bielszczanka, od lat mieszkająca z siostrami w Los Angeles, zdecydowała się nagrać piosenkę w języku polskim.

Violet może też liczyć na wsparcie przyjaciół i znajomych ze świata show-biznesu. Poza Michałem Szpakiem, "Przezroczystą" udostępnili swoim fanom już także m.in. Patricia KazadiMichał PirógMarcin TyszkaMichał Borzuchowski.

Jestem z ciebie taka dumna, siostro! Przez wiele miesięcy ten utwór cieszył moje serce - teraz nareszcie wy też możecie go posłuchać - napisała Kazadi na Instagramie.

Zobacz teledysk do pierwszego singla Violet Oliferuk już teraz poniżej.

Kim jest Violet Oliferuk?

Violet Oliferuk na co dzień prowadzi firmę medyczną oraz szkoli swój warsztat muzyczny. W tym drugim pomaga jej Stevie Mackey, znany ze współpracy z takimi artystami jak: Jennifer Lopez, JoJo, Selena Gomez, Rosalia czy Lenny Kravitz

Polska publiczność poznać ją mogła za sprawą udziału w programie "The Voice of Polan". Po emisji odcinków z udziałem Violet, zrobiło się o niej naprawdę głośno. Na przesłuchaniu w ciemno wykonała utwór Pink "Walk me home". Swój fotel odwrócił Michał Szpak. Był bardzo zaskoczony, kiedy zobaczył na scenie swoją "psiapsi siostrę". 

Violet udało się dojść w programie aż do etapu bitew. Podczas nokautu trener wyeliminował ją jednak, tłumacząc swoją decyzję słowami: "Jeśli mam być sprawiedliwy, to nie mogę z powodu własnych uczuć skrzywdzić kogoś, kto jest lepszy. W życiu nie ma łatwych decyzji…”. Ta sytuacja jednak nie wpłynęła negatywnie na ich prywatną relację. Wręcz przeciwnie – trwale ją umocniła. 
 
Muzyka towarzyszy Violet już od dzieciństwa. Od 8. roku życia śpiewa i gra na pianinie.

ZOBACZ TEŻ: Violet Oliferuk w "The Voice of Poland". Wcześniej razem z siostrami próbowała swoich sił w "Top Model"