W sobotę czekają nas już ostatnie Przesłuchania w Ciemno dziesiątej, jubileuszowej edycji „The Voice of Poland”. Odcinek zapowiada się bardzo emocjonująco nie tylko dlatego, że poznamy ostateczny skład drużyn Margaret, Michała Szpaka, Kamila Bednarka oraz Tomsona i Barona, ale ze względu na jedną z uczestniczek, którą zobaczymy na scenie. Będzie nią Violet Oliferuk, przyjaciółka Michała Szpaka, która widzom może być znana z siódmej edycji "Top Model", w której wystąpiła razem z dwiema siostrami. Żadnej z nich nie udało się zajść w programie zbyt daleko, ale z pewnością były jednymi z najbardziej barwnych postaci w show. 

Violet Oliferuk w "The Voice of Poland"

Violet Oliferuk pochodzi z Bielska Podlaskiego, ale jako nastolatka razem z siostrami postanowiła wyruszyć w podróż za marzeniami. Dziewczyny zamieszkały w Los Angeles, a ich sąsiadką jest Joanna Krupa! Obecnie razem zajmują się firmą medyczną, ale to śpiewanie zawsze było największym marzeniem Violet - wiedziała o tym już jako mała dziewczynka, kiedy słuchała utworów swoich ulubionych wokalistek, m.in. Joss Stone, Lauryn Hill, Toni Braxton czy Christiny Aguilery. 

ZOBACZ TEŻ: TOP MODEL 7 Siostry Oliferuk w polskiej edycji show! Kim są?

Siostry Oliferuk w USA poznały wiele gwiazd światowego show-biznesu, w tym Jennifer Lopez oraz Sylvestra Stallone, a w Polsce przyjaźnią się z Michałem Szpakiem. Wokalista był wyraźnie zaskoczony obecnością Violet na Przesłuchaniach w Ciemno: "Co ty tutaj robisz?!" - wykrzyczał wyraźnie zaskoczony po tym, jak w ostatniej chwili zdecydował się odwrócić swój fotel. Michał od razu postanowił wyjaśnić trenerom oraz publiczności w studio, skąd zna się z Violet.

"Violeta to jest moja psiapsi-psiapsi siostra" - wyjaśnił rozemocjonowany trener.

Co ciekawe, Michał Szpak nie miał pojęcia, że jego wieloletnia przyjaciółka przyleciała do Polski, żeby spróbować swoich sił w jubileuszowej edycji „The Voice of Poland”. "Nie mogłam nic powiedzieć!" - tłumaczyła w trakcie nagrań Violet, która poznała Michała ponad osiem lat temu na wspólnym koncercie w Warszawie. 

Czy Violet wybierze przyjaciela na swojego trenera? Zobaczcie fragment jej występu poniżej: