Sanah to obecnie jedna z największych gwiazd muzyki pop. Utwory z jej płyty "Królowa dram" w 2020 roku nucili wszyscy. Za sukcesem młodej artystki stoi m.in. Magdalena Wójcik z zespołu Goya. To ona jest współautorką słów i muzyki do przebojów, które chętnie grają wszystkie popularne rozgłośnie radiowe.

Co obecnie robi Goya, autorka piosenki "Smak słów"?

"Szampan", "Królowa dram", "Róże", "Proszę pana", "Cząstka", "Ale jazz!", "Melodia", "Duszki", czy "Bujda" - współautorką tych wszystkich piosenek jest Magdalena Wójcik, liderka zespołu Goya. Można więc śmiało powiedzieć, że artystka stoi za sukcesem Sanah.

Chciałabym jak najwięcej komponować. Ale jako artystka jestem zadowolona z siebie. Komponuję, piszę teksty jednak przy niektórych tekstach pomagała mi Magda Wójcik z zespołu Goya - przyznała Sanah w rozmowie z potralem tysol.pl.

Magdalenie Wójcik z zespołu Goya sławę przyniosły takie utwory, jak: "Smak Słów", "Mój", czy "Tylko mnie kochaj". I choć grupa została założona w 1995 roku, to trumfy święciła w latach 2005-2007. Latem 2019 roku zespół Goya wyruszył w pierwszą po dłuższej przerwie trasę koncertową, na której oprócz znanych przebojów, muzycy zaprezentowali premierowe piosenki, m.in. "Głębia" oraz "Rzeka". Niestety, ze względu na globalną sytuację, trasa została przerwana.

Album "Meandry", z którego pochodzą, ukaże się jeszcze w 2021 roku. Zachęcamy was do posłuchania jednego z utworów. 

Będzie hit na miarę piosenek Sanah?

ZOBACZ TAKŻE: Sanah stworzyła teledysk ze ślubnego filmu swoich rodziców. Fani dopatrzyli się interesującego szczegółu