W.KRUK przedstawia kolekcję zapachów, które dają poczucie obcowania z wyjątkowym i niepowtarzalnym produktem. Można powiedzieć, że każda z czterech kompozycji zapachowych ma zamkniętą w sobie szczyptę luksusu. Najstarsza marka jubilerska w Polsce, zaprojektowała trzy kompozycje dla kobiet oraz jeden zapach męski/unisex, które są niezwykłymi obiektami pożądania. Zachwyt wzbudzają nie tylko same nuty zapachowe, ale również precyzja wykonania i dbałość o szczegóły. Wody perfumowane ozdobiono jubilerską tabliczką z prawdziwego mosiądzu, a kolory flakonów W.KRUK ROSE, W.KRUK BLUE, W.KRUK PURE i W.KRUK BLACK odpowiadają barwom najbardziej pożądanych diamentów. 

Kolekcja zapachów W.KRUK

Z myślą o wyjątkowej, kobiecej zmysłowości, W.KRUK zaprojektował cztery warianty wody perfumowanej. W.KRUK ROSE jest najbardziej kwiatowym ze wszystkich czterech zapachów. Przywodzi na myśl zmysłowość różowych diamentów, skąpanych w świetle brzasku, a otulające kwiatowe nuty przełamane rześkością cytrusów, zostają dopełnione ciepłą głębią różowego złota. 

W.KRUK BLUE jest z kolei nowoczesny i przejrzysty, niczym błękitny diament. Zapach wydaje się być skomponowany ze świeżości morskich fal, ciepła aksamitnego piasku i dopełniony bezkresem horyzontu. Ostatni z damskich zapachów, W.KRUK PURE, to czar szlachetności i ponadczasowości. Już od pierwszych nut, wydaje się lśnić niczym najczystszy diament. 

Uzupełnieniem kolekcji jest zapach określany jako męski lub unisexW.KRUK BLACK został stworzony z myślą o osobach, które poszukują nieoczywistych połączeń. Inspiracją dla jego powstania był najbardziej tajemniczy z diamentów, w kolorze czerni. Zapach, podobnie jak kamień, skrywa w sobie moc, odwagę i intensywność w aksamitnej oprawie Orientu.

Co zrobić, aby wziąć udział w testowaniu zapachów W.KRUK?

Masz ochotę przetestować jeden z czterech zapachów W.KRUK? Serwis Kobieta.pl szuka 200 osób, które w ramach Klubu Testerek, wypróbują wody perfumowane na własnej skórze. Wystarczy, że wypełnisz formularz zgłoszeniowy! Jeżeli znajdziesz się w gronie wybranych testerek, poprosimy cię o wypełnienie ankiety na temat wrażeń ze stosowania zapachów. Wyniki zostaną opublikowane w serwisie, co pomoże innym osobom podjęcie decyzji w kwestii wyboru codziennych perfum.

Zapachy W.KRUK możesz kupić na stronie wkruk.pl.