"W lesie dziś nie zaśnie nikt" to najnowsza propozycja Akson Studio, Plan Zet i NEXT FILM dla fanów filmów grozy. W sieci ukazał się właśnie pierwszy zwiastun filmu, gdzie główną rolę zagrała Julia Wieniawa. Czego możemy się spodziewać? Domek w środku lasu, monstrum, polujące na grupę odciętych od świata nastolatków. "W lesie dziś nie zaśnie nikt" to nowy film twórców głośnego "Placu zabaw" i obsypanego nagrodami "Ataku paniki". Jest to slasher, czyli rodzaj horroru, w którym liczba bohaterów zmniejsza się w osobliwych okolicznościach. Estetyką nawiązuje do amerykańskich horrorów z lat osiemdziesiątych, o czym można było się przekonać już podczas prezentacji oficjalnego plakatu produkcji. Producenci zapowiadają, że takiej zabawy gatunkiem w Polsce jeszcze nie było.

"W lesie dziś nie zaśnie nikt" - obsada

W rolach młodzieży walczącej o życie wystąpili: Julia Wieniawa, Wiktoria Gąsiewska, Stanisław Cywka, Sebastian Dela i Michał Lupa. W pozostałych rolach: Gabriela Muskała, Piotr Cyrwus, Olaf Lubaszenko, Mirosław Zbrojewicz, Wojciech Mecwaldowski oraz Michał Zbroja.

"W lesie dziś nie zaśnie nikt" - o czym jest film?

Akcja "W lesie dziś nie zaśnie nikt" rozpoczyna się dość niewinnie. Grupa nastolatków uzależnionych od technologii trafia na obóz bez komputerów i telefonów. Wspólna wędrówka po lasach bez dostępu do sprzętu nie zakończy się jednak tak, jak zaplanowali to organizatorzy. Będą musieli zawalczyć o prawdziwe życie z czymś, czego nie widzieli nawet w najciemniejszych zakamarkach sieci. W obliczu czyhającego w lesie śmiertelnego niebezpieczeństwa odkryją, czym jest prawdziwa przyjaźń, miłość i poświęcenie. Czy wyjdą z tego cało, czy w krwistych kawałkach? O tym będzie można się przekonać się w kinach już od piątku, 13 marca w kinach w całej Polsce.

Pierwszy zwiastun horroru "W lesie dziś nie zaśnie nikt" do obejrzenia już teraz.

ZOBACZ TEŻ: "Sala Samobójców. Hejter" - już jest zwiastun filmu Jana Komasy. W roli głównej Maciej Musiałowski