W rytmie serca zobaczymy w tym sezonie na Polsacie po raz ostatni już w tę niedzielę, 20 maja o 20:00. Co wydarzy się w tym odcinku produkcji Polsatu?

W rytmie serca  - co się wydarzy w ostatnim odcinku?

Prokurator Siedlecki (Antoni Pawlicki) wciąż obawia się ataku mafii i pragnie zapewnić Weronice bezpieczeństwo. Gdy po raz kolejny pojawi się na posterunku, Nowacka nie będzie zachwycona jego wizytą. Edward (Artur Żmijewski) znów trafi do szpitala ponieważ znalazł się dawca szpiku. Tymczasem, mafia wydała na niego wyrok - morderca (Krzysztof Chudzicki) nasłany przez Gałczyńskiego dostanie rozkaz, by Edwarda „usunąć” - szybko i po cichu. Nikt nie wie, że Wilczyński zdecydował się złożyć zeznania i skontaktował się z Siedleckim, który w towarzystwie Weroniki jest już w drodze do szpitala. Podobnie jak płatny zabójca…

Gdy mężczyzna wyciągnie po pistolet, na oddział wbiegnie prokurator Siedlecki i Weronika – oboje również sięgną po broń. A chwilę później dojdzie do strzelaniny na korytarzu!

Czy w szpitalu dojdzie do rozlewu krwi? Czy Edward przeżyje? Czy ranna Weronika nie straci dziecka? Takich emocji nie można przegapić! Zobaczcie zapowiedź tego odcinka serialu:

Finałowy odcinek 2. sezonu serialu W rytmie serca zobaczymy w niedzielę, 20 maja o godz. 20:00 w Polsacie. Myślicie, że stacja zdecyduje się na nakręcenie 3. sezonu? Będziecie tęsknić za jego bohaterami w wakacje?