Kazimierz Dolny znów będzie cichym bohaterem serialu „W rytmie serca”. To tam w głównej mierze będą rozgrywały się koleje perypetie głównych bohaterów produkcji. Finał pierwszej serii pozostawił widzów w miłosnym zawieszeniu – Maria (Barbara Kurdej-Szatan) odwołała ślub z Robertem (Piotr Polk). Teraz przekonamy się, czy nie będzie tego żałowała. Dowiemy się również jak z tą stratą poradzi sobie porzucony narzeczony i czy postanowi walczyć o piękną pielęgniarkę. Decyzja Marysi będzie miała również wpływ na Grzesia (Borys Wiciński), chłopiec chciałby widzieć swoich rodziców znowu razem, oraz na związek Adama (Mateusz Damięcki) i Weroniki (Maria Dębska), która nagle poczuje się zagrożona i niepewna. To jednak nie koniec serialowych niespodzianek!

„W rytmie serca” - nowe postaci w serialu Polsatu

Do obsady serialu „W rytmie serca” dołączy Artur Żmijewski, który już w pierwszym odcinku mocno zaznaczy swoją obecność i pokaże mroczne oblicze. Aktor wcieli się w postać dawnej miłości Olgi Krajno (Małgorzata Foremniak) i wróci po latach do Kazimierza Dolnego. Jednak spotkanie byłych kochanków będzie dalekie od romantyzmu. Olga będzie się wręcz bała o swoje życie. Bohater, którego zagra Artur Żmijewski, mocno namiesza również w życiu dr Zycha (Piotr Fronczewski) czy Bogdana (Zbigniew Zamachowski). W serialu w epizodycznych rolach pojawią się także Wiktoria Gąsiewska i Artur Zdrójkowski. W kogo się wcielą? Co jeszcze wydarzy się w drugim sezonie serialu „W rytmie serca"? O tym przekonamy się już tej wiosny!

„W rytmie serca” - kiedy emisja?

Dwa premierowe odcinki drugiej serii serialu „W rytmie serca" zobaczymy już 4 marca o godz. 20:00. Kolejne odcinki stacja Polsat będzie pokazywała w każdą niedzielę o tej samej porze! Będziecie oglądać drugi sezon serialu choćby dla nowego wcielenia Artura Żmijewskiego? Zobaczcie nowy zwiastun drugiego sezonu serialu: