„W rytmie serca” wraca na antenę Polsatu. 3. sezon serialu na antenie Polsatu będzie można oglądać już od 2 września 2018! Jakie zmiany w obsadzie produkcji czekają nas już niedługo? Do obsady dołączy między innymi Filip Bobek! Popularny aktor zagra Piotra Nowackiego, brata Weroniki (Maria Dębska) - byłego policjanta, który ostatnie miesiące spędził… w więzieniu. Jaką tajemnicę będzie kryła jego przeszłość – i czy aspirant Nowacka zdoła mu pomóc?

„W rytmie serca” - kto dołączy do obsady serialu?

W nowym sezonie serialu „W rytmie serca” zobaczymy także Monikę Dryl, która wcieli się w tajemniczą doktor Danutę Kruk, lekarkę z okolic Kazimierza. Ta pani doktor nieźle namiesza w życiu mieszkańców Kazimierza! Pytanie brzmi jednak, w czyim najbardziej?

Do Polski po latach powróci siostra Adama (Mateusz Damięcki) - Agnieszka (w tej roli Magdalena Kumorek). Lekarka przyjedzie, by porozmawiać ze swoim ojcem – po tym, jak nagle „zmartwychwstał”, choć od lat wszyscy uważali go za zmarłego. I choć rodzinne pojednanie okaże się w końcu niemożliwe, Agnieszka postanowi zostać w Kazimierzu na dłużej. Na miejscu pozna dwóch mężczyzn, którzy odmienią jej życie… księdza Stanisława (Mariusz Bonaszewski) i doktora Kowalczyka (Piotr Polk). Co ją z nimi połączy?

W kolejnym sezonie poznamy też bliżej Beniamina (Kamil Kula) – młodego lekarza, który na studiach flirtował z Marią (Barbara Kurdej - Szatan). Chłopak przyjedzie za swoją „wybranką” aż do Kazimierza, zatrudni się w lokalnym szpitalu... i w końcu spróbuje odbić ukochaną Adamowi! Czy Biernacka ulegnie pokusie i dla Beniamina zniszczy swój związek z doktorem Żmudą?

Trudne chwile czekają zaś Katrin (Edyta Olszówka) i jej córkę Alex (Julia Wieniawa-Narkiewicz). Córka Katrin nagle zachoruje, a później zaginie. A wokalistka, wspierana przez przyjaciół z Kazimierza, przez kilka tygodni będzie próbowała ją odszukać i uratować... Czy pomoc nadejdzie na czas?

Po szaleństwach na parkiecie w „Tańcu z gwiazdami” Popek znów gościnnie wystąpi przed kamerami jako Dorian – lokalny bandyta, który trafił niedawno przez doktora Żmudę za kratki. Jego bohater opuści więzienie, przyjedzie do szpitala i w końcu stanie z Adamem twarzą w twarz… Jak zakończy się ich kolejne spotkanie?

„W rytmie serca” - kiedy premiera 3. sezonu?

Jak widać, tej jesieni w serialu „W rytmie serca” będzie działo się naprawdę dużo! Dwa pierwsze odcinki serialu będzie można obejrzeć już w niedzielę 2 września 2018 o godzinie 20:05. Tęskniliście za bohaterami tej produkcji Polsatu?