Zakopane nadal jest jednym z najchętniej odwiedzanych przez turystów miejsc w Polsce. Polskie góry urzekają nie tylko przyrodą, która je otacza, ale też atrakcyjną dla turystów infrastrukturą. Wartym odwiedzenia miejscem jest otwierający się tam właśnie Nosalowy Park, którego podwoje oferują klientom m.in. designerskie, nowoczesne wnętrza, rozbudowaną strefę wellness i spa. W zabytkowej części hotelu mieścić się będzie autorska restauracja Wojciecha Modesta Amaro.

Nosalowy Park Hotel - kiedy otwarcie?

Nosalowy Park wyróżnia wyjątkowa lokalizacja. Położony niedaleko Krupówek obiekt cieszy się również otoczeniem pięknego bukowego parku, a z jego okien będzie można podziwiać scenerię Tatr. Od kiedy? Hotel otwiera się dla gości już 1 lipca. Obiekt oferuje 139 luksusowych pokoi i apartamentów w standardzie pięciogwiazdkowym. Dla gości dostępne będzie hotelowa restauracja Eleonora, lobby bar, rozbudowana strefa wellness z saunami i  tężnią solankową, eleganckie NABE SPA, basen, podziemny parking oraz usługi Concierge.

Nosalowy Park Hotel - miejsce z historią

Część hotelu stanowi zabytkowy pałac -  "Villa Marilor" - powstały w  1905 roku. W dwudziestoleciu międzywojennym szczególnie upodobała go sobie ówczesna elita polityczno-artystyczna. Gościł on w tamtym czasie wiele wybitnych postaci, m.in. Wojciecha Kossaka, Stanisława Ignacego Witkiewicza czy Tadeusza Boya-Żeleńskiego. Teraz Nosalowy Park Hotel & Spa przywraca pałacowi dawny splendor i przywołuje jego bogatą historię. W "Villi Marilor" powstanie unikatowa na skalę Polski, nowa autorska restauracja Wojciecha Modesta Amaro, najbardziej uznanego na świecie, polskiego szefa kuchni.

Więcej o swojej nowej restauracji Heart by Amaro wybitny szef kuchni opowiadał w wywiadzie dla Gala.pl:

SPRAWDŹ: Modest Amaro o dzieciach, udziale w "Masterchef Junior" i gwiazdce Michelin [WIDEO]

Wesele w Nosalowy Park Hotel

Nosalowy Park Hotel & Spa to idealne miejsce w Zakopanem na ślub marzeń. To, co wszyscy naprawdę zapamiętają, to szczególne miejsce uroczystości. Villa Marilor tworzy wymarzone tło dla kameralnych przyjęć przy okrągłych stołach do 60 osób. Oszałamiające wesela i eleganckie przyjęcia w stylu glamour znajdą w stylowych wnętrzach Villi Marillor godną oprawę. Na Młodą Parę czeka specjalnie zaaranżowany apartament, a dodatkowo do dyspozycji Gości podczas pobytu jest stanowisko Guest Relation i Concierge z całą ofertą możliwości. Nad perfekcyjnym przygotowaniem uroczystości czuwa dedykowany zespół profesjonalistów i dedykowany konsultant ślubny, który zadba o każdy szczegół uroczystości począwszy od miejsca zaślubin. W Nosalowy Park Hotel & Spa wesele zyska ponadczasowy blask.