Dziś Walentynki, wielkie święto miłości. Choć ostatnio bardzo głośno jest o wielkich rozstaniach znanych par, takich jak Brad Pitt i Angelina Jolie czy Johnny Depp i Amber Heard, to w show-biznesie jest wiele par z długim stażem, które okazują sobie czułość nie tylko tego dnia. Jedni chętnie angażują się w krótkie romanse, inni są trwali i wytrwali w związkach. Jak to wygląda na polskim rynku?

Jedną z par, które zwykle trzymają się z dala od mediów z pewnością są Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel. Ich miłość narodziła się na planie „Tańca z Gwiazdami” prawie dziewięć lat temu. Od tamtej pory zakochani są nierozłączni. Podobnie jest w przypadku Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora, którzy przetrwali trudne chwile w swoim związku i dziś z dala od mediów wiodą wspólne życie.

ZOBACZ:  KATARZYNA CICHOPEK I MARCIN HAKIEL wprost nie mogą bez siebie żyć. Oto ich najczulsze zdjęcia

Edyta i Cezary Pazurowie również należą do par z długim stażem. Zakochani są razem od prawie dziesięciu lat.  Z kolei Paulina Sykut-Jeżyna i Piotr Jeżyna są razem od ponad osiemnastu lat i wciąż są w siebie wpatrzeni. W świecie sportu z pewnością do najpiękniejszych par należą Anna i Robert Lewandowscy, Marina i Wojciech Szczęśni oraz Sara i Artur Borucowie. 

W naszej galerii znajdziecie najpiękniejsze prywatne zdjęcia polskich par. Wśród nich są Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan, Sara Boruc i Artur Boruc, czy Olivier Janiak i Karolina Malinowska. Oni chętnie okazują sobie miłość uwieczniając ją na zdjęciach! 

Więcej o historiach miłosnych polskich par znajdziecie TUTAJ