Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski spędzają kolejne już Walentynki pod rząd razem. Para poznała się na palnie filmu „W spirali”, który miał swoją premierę na DVD zaledwie 5 dni temu! Tegoroczne Walentynki zakochani spędzają w USA. To właśnie stamtąd młodzi małżonkowie przysłali nam kila dni temu filmik, w którym zachęcali do obejrzenia produkcji „W spirali” we własnym domu. Teraz otrzymaliśmy od nich jeszcze jedną wiadomość!

ZOBACZ: KATARZYNA WARNKE I PIOTR STRAMOWSKI w ekskluzywnej ślubnej sesji dla Gali. Zobacz wyjątkowe zdjęcia pary!

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski zdradzili nam listę swoich ulubionych pozycji!

Tym razem chodzi o najlepsze ich zdaniem filmy do oglądania we dwoje ;-) Wśród ich TOP 20 tytułów znajdują się zarówno klasyki światowego kina, jak i nowsze produkcje. Choć wszędzie pojawia się wątek miłosny, to nie są to tylko romanse. Ta lista „made by Warnke i Stramowski” to gotowy przepis na wspólne chwile. Nie tylko w walentynkowy wieczór!

Historia związku Katarzyny Warnke i Piotra Stramowskiego też mogłaby być niezłym materiałem na scenariusz filmowy! Aktorzy poznali się właśnie na planie filmu „W spirali”, gdzie grali pełną namiętności i emocji parę.

Artyści przy okazji Walentynek wybrali swoje TOP 20 filmów, które dobrze ogląda się razem. Dla pary ważne było, by na liście znalazły się filmy ważne dla każdego z nich z osobna oraz te istotne dla ich związku. Lista początkowo była bardzo długa, więc wybrana dwudziestka to najlepsi z najlepszych!

Jak wyglądała praca pary nad tą listą? Zdradził nam to Kasia Warnke:

Lubimy kino gatunkowe, filmy wysokiej jakości. To jest oczywiście pojęcie względne, ale na naszej liście są absolutne perełki, klasyka światowego kina. Oboje jesteśmy zwolennikami mocnej formy, możliwe, że stąd taki rozrzut na naszej liście.

Piotr Stramowski dodał za to, że w filmach najważniejsza jest relacja damsko-męska.

Filmy, które wybrali dla nas Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski mają dość szeroką rozpiętość stylistyczną i gatunkową. Od lirycznych, jak „Rozważna i romantyczna” czy „Wichrowe wzgórza”, po całkiem buntownicze jak „Bonnie i Clyde” czy „Dzikość serca”. Na tej liście są filmy oscarowe, muzyczne ale czarno-białe produkcje sprzed dekad.

POLECAMY: TYLKO U NAS Kasia Warnke i Piotr Stramowski mają dla Was wiadomość! [WIDEO]

Jesteście ciekawi, jakie są ulubione pozycje filmowe małżeństwa Warnke-Stramowski? Zobaczcie w naszej GALERII ich wybory!

Może zdecydujecie się obejrzeć któryś z nich podczas dzisiejszego, romantycznego wieczoru we dwoje?

A może będzie to właśnie film „W spirali” z ich udziałem…?