Już w tę niedzielę obejrzymy pierwszy odcinek 3. edycji randkowego programu Polsatu - "Love Island. Wyspa miłości". W roli prowadzącej znów zobaczymy Karolinę Gilon, a uczestnicy będą wypoczywali (i zakochiwali się) w luksusowej willi. Na początku na wyspie pojawi się dziesięcioro pragnących miłości śmiałków, a przez 6 tygodni trwania programu regularnie pojawiać się będą nowi mieszkańcy, których obecność z pewnością spowoduje spore zamieszanie. Wiemy, jest pierwsza uczestniczka "Love Island 3".

"Love Island. Wyspa miłości 3": uczestnicy. Kim jest Waleria Szewczyk?

Waleria Szewczyk ma 23 lata i mieszka w Warszawie. Swoją egzotyczną urodę zawdzięcza swojej mamie, która pochodzi z Etiopii. Mimo młodego wieku na swoim koncie ma solidny bagaż doświadczeń. Życie uczuciowe opisuje jako tragiczne i przyznaje, że dała się oszukać chłopakowi. W towarzystwie uchodzi za energiczną i spontaniczną dziewczynę, która nie boi się nowych przygód. Nie ukrywa, że łatwo ją zdenerwować. Bywa wybuchowa i zdecydowanie potrafi postawić na swoim.

Waleria Szewczyk na co dzień zajmuje się modelingiem i stylizacją paznokci. To prawdziwa artystyczna dusza - uwielbia rysować, tańczyć oraz grać na instrumentach. Interesują ją nowe miejsca i kultury, dlatego często podróżuje. Prywatnie jest dobrą znajomą Ady Śledź, którą widzowie mogą pamiętać z 1. edycji "Love Island".

Doświadczenia nauczyły 23-latkę, że nie warto szukać ideałów. Przede wszystkim ceni sobie szczerość, zaufanie i poczucie bezpieczeństwa. Głęboko wierzy, że to wszystko znajdzie u boku jednego z mieszkańców Wyspy Miłości"