Kasia Warnke na pokazie MMC potwierdziła, że jest w ciąży. Gdy razem z mężem, Piotrem Stramowskim, przeszła po wybiegu w szlafroku, spod którego widać było wyraźnie powiększony brzuch, nikt nie miał już wątpliwości. O ciąży Warnke od razu rozpisały się wszystkie media, a przecież nie tylko ona gościła na poniedziałkowym pokazie. Poza aktorką w pierwszym rzędzie zasiadły też gwiazdy telewizji i Instagrama. Każdy w ciekawej stylizacji. Malwina Wędzikowska postawiła na oryginalną sukienkę mini w graficzny wzór, prosto z najnowszej, prezentowanej tego wieczoru kolekcji MMC. Joanna Horodyńska wybrała kombinezon w militarnym stylu z amerykańskiego The Frankie Shop oraz supermodne buty z siatki marki Bottega Veneta. Ada Fijał postawiła na brzoskwiniowy róż - miała na sobie bejsbolową kurtkę-bomberkę oraz spodnie z wysokim stanem przewiązane czarnym paskiem. Kasia Sokołowska, reżyserka pokazu, wybrała dla siebie narzutkę z nowej kolekcji MMC, a Karolina Szostak postawiła na klasykę - "mała czarna" podkreśliła jej kobiecą figurę i uwydatniła opaleniznę.

Zdjęcia gwiazd na pokazie MMC obejrzysz w naszej GALERII, a poniżej przeczytasz więcej o najnowszej kolekcji duetu MMC.

MMC, nowa kolekcja Resort 2010

Kolekcja MMC Resort 2020, złożona z 40 looków damskich i męskich, to w dużej mierze charakterystyczne dla duetu proste, minimalistyczne formy oraz oversize – obszerne koszule, szerokie spodnie z obniżonym stanem, skąpe topy czy zamaszyste spódnice. Domieszka orientu w tej kolekcji to nie tylko bogate wzory – klimat Marakeszu przywodziły na myśl także charakterystyczne modele długich płaszczy, kaftanów czy tunik. Kolorystyka kolekcji w większości została utrzymana w gamie, którą projektanci stosują od lat: biel, czerń i szarości, ale z domieszką złota czy rudego pustynnego brązu.

Nowa kolekcja MMC została uszyta z naturalnych tkanin: bawełnianego batystu, kilku rodzajów jedwabiu oraz lnu wymieszanego z jedwabiem, i ma być odpowiedzią na to, jakich ubrań szuka nowoczesna dziewczyna czy współczesny chłopak, wybierając się w tropikalną podróż.

Sylwetki wybiegowe uzupełniały akcesoria – daszki chroniące przed słońcem, skórzane nerki, torby siatki oraz charakterystyczne paski czy chustki przewiązane w pasie z logotypem MMC. Nowością w kolekcji MMC Studio Resort 2020 są minimalistyczne, czarne kostiumy kąpielowe. Można je nosić nie tylko na plażę, ale też jako codzienny element miejskiej stylizacji.