Kto wystąpi na We Are Manchester? Na koncercie charytatywnym z okazji ponownego otwarcia hali widowiskowej Manchester Arena pojawią się  jedne z największych gwiazd brytyjskiej sceny muzycznej. Zaplanowane na 9 września specjalne wydarzenie to już kolejny, po głośnym One Love Manchester, wielki muzyczny event wspierający ofiary tragicznego zamachu w Manchesterze po koncercie Ariany Grande z 22 maja, w wyniku czego artystka odwołała m.in. swoje dwa koncerty w Polsce. Przypomnijmy, że autorka hitów "Into You" i "One Last Time" miała 31 maja i 1 czerwca wystąpić w Atlas Arenie w Łodzi w ramach swojej światowej trasy koncertowej Dangerous Woman Tour.

ZOBACZ: Ariana Grande i jej goście na wzruszającym koncercie dla ofiar zamachu

Gwiazdy na koncercie We Are Manchester

Główną gwiazdą We Are Manchester będzie Noel Gallagher ze swoim zespołem High Flying Birds. Oprócz tego na scenie zaprezentują się pochodzące z Manchesteru zespoły Courteneers i Blossoms, a także ikona popu z lat 80. - Rick Astley.

Bilety na koncert We Are Manchester są już praktycznie wyprzedane. Cały dochód ze sprzedaży wejściówek w cenach 25 i 30 funtów zasili konto fundacji Manchester Memorial Fund, która planuje wybudowanie stałego miejsca pamięci 22 ofiar śmiertelnych majowego zamachu terrorystycznego - głównie nastolatków wychodzących z koncertu Ariany Grande i czekających na nich rodziców.