Żyjąc w ciągłym biegu, szukamy miejsc, które zachwycą nas niepowtarzalnym klimatem. Pragniemy, by czas, który zarezerwujemy na relaks, był spędzony w wyjątkowy sposób. Marzymy bowiem o mocy wrażeń i satysfakcjonujących doświadczeń. Bo w końcu efektywny wypoczynek to już nie moda - to szansa, by w świecie pełnym stresu złapać oddech i holistycznie zadbać o siebie. Gdzie zrobić to najlepiej? Znamy pewne fantastyczne miejsce...

Pałac Mierzęcin - co to za miejsce i dlaczego warto je odwiedzić?

Laureat ubiegłorocznej edycji (oraz kilku wcześniejszych) Gala Beauty Stars, Pałac Mierzęcin Wellnes & Wine Resort to przestrzeń, która oferuje naprawdę wiele możliwości wypoczynku. Jego infrastruktura i otoczenie to naturalne i zróżnicowane środowisko do uprawiania sportu lub aktywnego wypoczynku. Trasy biegowe, nauka jazdy konnej, czy spływ kajakowy to tylko część bogatej oferty tego nietuzinkowego miejsca. Do dyspozycji gości jest także wiele atrakcji w stylu slow - spacery po pałacowym parku łączącym się z Puszczą Notecką lub zwiedzanie iście bajkowych wnętrz XIX wiecznego folwarku.

Na gości czeka również wspaniała kuchnia pałacowa oraz ceniona przez krytyków restauracja Destylarnia. Wszystkie potrawy, które są w nich serwowane, powstają w duchu slow food - wedle tradycyjnych przepisów, z dbałością o najwyższą jakość. Dopełnieniem nieszablonowego menu jest degustacja autorskich win, które pochodzą z Winnicy Pałac Mierzęcin. Ta, założona wiele lat temu jest prowadzona z pasją - szczepy pochodzą ze znanych z produkcji wina regionów, cenionych przez sommelierów, krytyków i smakoszy szlachetnego trunku.

Winoterapia - uczta dla ciała i duszy

To, co szczególnie wyróżnia Pałac Mierzęcin to możliwość doświadczenia winoterapii. Oprócz autorskich zabiegów i rytuałów SPA, wykorzystujących dobroczynne działanie winogron, ich soku, miąższu i pestek, do dyspozycji gości pozostaje także wiele innych atrakcji -  to m.in. sauny, basen i jacuzzi znajdujące się na terenie Grape Spa. Wszystko to - masaże ciała i twarzy, kąpiele i błogi relaks w magicznym otoczeniu - sprawiają, że ciało i dusza, choć na moment przechodzą w stan błogości.Priorytetami twórców kompleksu są komfort i dobre samopoczucie gości. My możemy z całą pewnością potwierdzić, że w Pałacu Mierzęcin, Grape Spa i na terenie całego majątku można poczuć się naprawdę rewelacyjnie. Jeśli więc szukacie miejsca, które zaopiekuje się wami holistyczne, wybierzcie właśnie to.

ZOBACZ TAKŻE: GALA BEAUTY STARS 2020 rozdane! Poznaj wszystkich laureatów i zobacz, co się działo [ZDJĘCIA]