Gdzie kupić wegańskie kosmetyki do włosów, które stały się hitem na Instagramie? Julia Kamińska, Agata Buzek, czy Natalia Przybysz - to tylko niektóre gwiazdy, które zostały fankami wegańskich produktów do pielęgnacji włosów. I ciężko się im dziwić - w szamponach i odżywkach, które znajdziemy na półkach w tradycyjnej drogerii, znajduje się masa składników pochodzenia zwierzęcego. O większości z nich nie chciałybyśmy nawet wiedzieć... A produkty wegańskie są dobre dla naszych włosów, mają ładne opakowania i przy ich tworzeniu, nie cierpią żadne zwierzęta. Mowa o wegańskich kosmetykach do włosów szwedzkiej marki REF.

Wegańskie kosmetyki do włosów - gdzie kupić?

Wegańskie kosmetyki do włosów marki REF można kupić w salonach fryzjerskich (na przykład w salonie stylistki gwiazd - Jagi Hupało 'Born To Create') oraz na stronie internetowej producenta. Ceny wegańskich kosmetyków do pielęgnacji włosów wahają się od około 40 do 210 złotych.

Marka ma w swojej ofercie produkty do stylizacji, pielęgnacji, koloryzacji oraz regeneracji włosów. Pochodzą one w stu procentach z ekologicznych i wegańskich składników.

Wypróbujecie?