Wczoraj odbyła się polska premiera najnowszego flagowca Huawei P10.  Podczas premiery można było przekonać się, że każde zdjęcie, nawet to najbardziej zwyczajne selfie może być małym dziełem sztuki. Huawei P10 można wykonywać najpiękniejsze portrety za pomocą pierwszego na świecie przedniego aparatu, opracowanego z legendarną firmą Leica. Na premierze nowego telefonu pojawiła się plejada polskich gwiazd i wielbicieli selfie.

Na premierze nie mogło oczywiście zabraknąć ambasadora marki – Roberta Lewandowskiego. Niestety tego wieczoru nie towarzyszyła mu żona, Anna Lewandowska. Aparat w Huawei P10 został doceniony również przez profesjonalnych fotografów. Jacek Poremba, gość polskiej premiery, wykonywał smartfonem portrety, które po chwili były widoczne na ekranie. 

Tego wieczoru pojawił się także Piotr Stramowski, który nie omieszkał zapozować z piłkarzem do wspólnego selfie. Imprezę poprowadziła Anna Wendzikowska, która pięknie prezentowała się w czerwonej sukni. Nie zabrakło także przedstawicieli świata social-mediów, czyli znanych wszystkim uczestników Top Model. Wśród nich byli: polska it-girl Karolina Pisarek, Jakob Kosel Karolina Gilon oraz zwycięzca ostatniej edycji Top Model Patryk Grudowicz.

ZOBACZ: KAROLINA PISAREK uczestniczka Top Model polską "It Girl"!

Nie zabrakło także pięknejMarceliny Zawadzkiej, która jest gwiazdą nowej "Gali". Więcej przeczytacie TUTAJ >>

Jakob Kosel już podczas wydarzenia zmienił swoje zdjęcie profilowe na portret wykonany Huawei P10!

Uwielbiam robić zdjęcia, a szczególnie portrety i selfie. Możliwość trzymania w kieszeni studia fotograficznego daje mi pełną swobodę, a w mojej pracy modela jest to bardzo ważne. Mój portret wykonany P10 naprawdę bardzo mi się spodobał, dlatego zmieniłem swoje zdjęcie profilowe – powiedział Jakob Kosel, model. 

Zobaczcie w naszej galerii, kto pojawił się na premierze Huawei P10!