W warszawskiej Galerii Młociny w piątek zaczęła się wyjątkowa wyprzedaż. Znani i lubiani influencerzy postanowili otworzyć swoje szafy, by zaoferować chętnym prawdziwe perełki ze swojej garderoby. Uzyskany z akcji dochód zostanie przekazany fundacji zajmującej się ratowaniem zwierząt w płonącej Australii. Inicjatywa odbywa się we współpracy z aplikacją LESS. Zobaczcie, kto się przyłączył!

 

Anna Wendzikowska, Dorota Michałowska, Karolina Szostak

Wśród gwiazd, które przyłączyły się do akcji znalazły się m.in. Anna Wendzikowska czy Karolina Szostak. Dziennikarki pojawiły się w Galerii Młociny z naprawdę atrakcyjnymi skarbami wprost ze swoich szaf. Wśród wystawionych na sprzedaż przez Wendzikowską rzeczy znalazła się między innymi sukienka-mini w kwiaty czy piękna, herbaciana spódnica z tiulu. Z kolei Karolina Szostak sama pokusiła się na mały zakup i wybrała sobie kurtkę ze zbiorów Łukasza "Lukebooka" Kędziora.

Prosty sposób na pomaganie

Dzięki akcji fani mody nie tylko mogą zaopatrzyć się w nowe ubrania, ale również wesprzeć szczytny cel. Dziesiątkujące Australię pożary pochłonęły już życie milionów zwierząt. Jeśli warszawska akcja pomoże choć jednemu z potrzebujących pomocy zwierząt, warto jest ją wesprzeć. W celu zrobienia zakupów wystarczy pobrać aplikację, a ubrania można zmierzyć w galerii.