Natalia Kukulska, Monika Zamachowska, Joanna Racewicz, Piotr Zelt, Marzena Rogalska oraz wiele innych gwiazd telewizji i sceny muzycznej pojawiło się na wernisażu Bogny Jarzemskiej-Misztalskiej. Prezentacja wystawy „Emalie. Obrazy ogniem malowane" odbyła się na 50. piętrze apartamentowca Złota 44 w Warszawie. Dzieła artystki znajdują się m.in. w kolekcji Rodziny Królewskiej Arabii Saudyjskiej - zakupione po głośnej, przełomowej wystawie w Rijadzie. Zdobią pałace i rządowe budynki Królestwa. 

Bogna Jarzemska-Misztalska jest absolwentką Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Wychowywana w rodzinie artystów, została uhonorowana już w najwcześniejszym etapie kariery, zdobywając nagrodę prof. Józefa Szajny za nowatorstwo w sztuce, a jej dyplom uznano za najlepszy z dziedziny malarstwa w 2003r. 

Niespotykane techniki, wykorzystywane przez Jarzemską-Misztalską, powodują zadziwienie. Jej sztuką zachwycano się w Kanadzie, Szwajcarii, Belgii, Niemczech i Arabii Saudyjskiej. Pasją artystki jest wymagająca niezwykłego kunsztu emalia - obrazy pokryte kolorowymi szkliwami i wypalane w temperaturach 1000'C. Kolorystyka, po włożeniu do pieca, zupełnie różni się od tej po wyjęciu z niego. Emalia tworzy nad obrazem alchemiczną aurę.

Muzyczną gwiazdą wieczoru była Sasha Strunin. Wydarzenie poprowadził Andrzej Młynarczyk. Partnerami wernisażu byli: Złota 44, Autowatch, Audi Krotoski, MGallery Hotel Collection, 60 Million Congress, Polish-American Chamber of Commerce North-East. Zobacz w GALERII zdjęcia z wydarzenia.