Weronika Książkiewicz została ambasadorką nowej kolekcji Sabriny Pilewicz x MARTINI. Projektantka po raz kolejny zabiera nas w podróż do malowniczej Italii, tym razem do górzystej krainy Piemontu. To właśnie tam usytuowane są dwie miejscowości, na których cześć powstały wyjątkowe modele toreb – ALBA oraz PESSIONE.

Sabrina Pilewiczto polska projektantka mody i kreatorka wizerunku korporacyjnego. Wywodząca się z rodzinny krawieckiej naturalnie podążyła tym kierunkiem. Ukończyła z wyróżnieniem Wyższą Szkołę Sztuki i Projektowania w Łodzi. Jest właścicielką marki „Sabrina Pilewicz”, pod którą sprzedaje zaprojektowane przez siebie, ręcznie montowane i szyte skórzane torby damskie.  

Nowa kolekcja projektantki Viva La Vita powstała w hołdzie dla otaczającej nas codzienności, celebrowania prostych rytuałów, jednym słowem – życia . W najnowszych projektach Pilewicz bierze na warsztat wspomnienia dawnych lat, poszukując inspiracji, zagląda do garderoby naszych mam i babć, czego efektem jest wyrafinowana i bogata w kunszt symbioza pomiędzy stylem retro a  duchem obecnych czasów. Tradycja, więzi, dziedzictwo – to elementy scalające przeszłość z teraźniejszością, które nie pozwalają o sobie zapomnieć, a o które należy niezwykle troskliwie dbać.

Nowa, limitowana edycja torebek ALBA i PESSIONE to efekt dalszej kooperacji Sabriny Pilewicz z marką Martini, która w swojej niemal pięćdziesięcioletniej historii wielokrotnie  współpracowała z najznamienitszymi osobistościami ze świata mody i sztuki, w tym z Andym Warholem i duetem Dolce & Gabbana. 

Ambasadorką nowej kolekcji SPxMARTINI została aktorka, Weronika Książkiewicz. Autorem sesji wizerunkowej jest Maciej Nowak, stylizacją zajął się Bartek Indyka. Zdjęcia zostały zrealizowane  w secesyjnych wnętrzach Banku Landaua (Fundacja Park Miniatur woj. Mazowieckiego)

Zobaczcie w naszej galerii sesję zdjęciową Weronika Książkiewicz!