Weronika Książkiewicz w najnowszym sezonie „Świata według Kiepskich” wcieli się w rolę zniewalającej Królowej Babilony, która pokaże, jak w praktyce wykorzystać sztukę uwodzenia. Pojawienie się tak wytwornego gościa będzie efektem obejrzanego przez Jolasię (Anna Ilczuk) programu telewizyjnego, który podsunie żonie Waldusia pomysł, aby zostać królową. Wszystko wskazuje jednak na to, że dla Książkiewicz będzie to jedynie serialowy epizod.

Weronika Książkiewicz w serialu  „Świata według Kiepskich”

Mimo to obecność na planie serialu bardzo ucieszyła Weronikę. Aktorka od wielu lat jest fanką „Świata według Kiepskich”. Jak sama przyznaje perypetie mieszkańców osiedla Kosmonautów okraszone są niewymuszonymi, a zarazem śmiesznymi dialogami, a Polacy pokazywani są z dystansem:

„Bardzo lubię ten serial, bardzo chciałam w nim zagrać. Od razu zadzwoniłam do taty, żeby się pochwalić, bo on zawsze chciał, żebym zagrała w Kiepskich!” – chwali się Weronika Książkiewicz.

Premierowe odcinki „Świata według Kiepskich” zobaczymy już jesienią na antenie Telewizji Polsat.

A jak na planie serialu prezentowała się Weronika Książkiewicz? Przekonajcie się zaglądając do naszej SERIALOWEJ GALERII --->