Weronika Książkiewicz i Marek Bukowski mają romans! Takie informacje dotyczące aktorskiej pary pojawiały się na początku tego tygodnia w aż dwóch magazynach. Media aż huczą od plotek o tym, że Weronika Książkiewicz i Marek Bukowski są razem. Jak donosi tygodnik „Dobry Tydzień”, parę spotkało to, co wiele innych aktorskich duetów – najpierw musieli odegrać uczucie na planie serialu ( w tym wypadku: "Leśniczówka"), a potem zdali sobie sprawę, że czują do siebie to, co ich serialowi bohaterowie. W ten sposób związek z ekranu przeniósł się do prawdziwego życia. Przeczytaj PONIŻEJ, co o relacji Książkiewicz i Bukowskiego mówi informator tygodnika.

„To romansowy wątek. Weronika jako Lidia zatrudniła się w firmie Krzysztofa, którego gra Marek i użyła swoich wdzięków, by go uwieść. Udało się jej. Co będzie dalej, przekonamy się we wrześniu w nowym sezonie. Na pewno jest między aktorami chemia…” – wyjaśniła w „Dobry Tygodniu” osoba z produkcji serialu „Leśniczówka”.

Weronika Książkiewicz i Marek Bukowski mają romans?

Jak donosi z kolei dwutygodnik "Flesz", Weronikę Książkiewicz i Marka Bukowskiego widziano ostatnio także w jednej z warszawskich restauracji. Aktor czule obejmował gwiazdę ramieniem. Już na pierwszy rzut oka widać, że łączy ich coś więcej, niż jedynie koleżeńska sympatia. Nic dziwnego. Oboje są obecnie wolni, szukają miłości i czułości po tym, jak w jak niefortunnych okolicznościach rozpadły się ich poprzednie związki. A do tego Książkiewicz jest jedną z najpiękniejszych gwiazd show-biznesu, zaś Bukowski jednym z najprzystojniejszych polskich aktorów. Dzieli ich 12 lat różnicy. Oboje mają dzieci - Weronika Książkiewicz (37) syna Borysa ze związku z Krzysztofem Latkiem, zaś Marek Bukowski (49) dwóch nastoletnich synów - Szymona i Marcina ze związku z Ewą Bukowską. Bukowscy wzięli rozwód w maju tego roku. Rozstatnie z żoną Marek Bukowski nazwał "porażką ludzi, którzy się kochali i chcieli być razem">>

Trzymamy kciuki, aby tym razem Książkiewicz i Bukowski odnaleźli szczęście w miłości!