Weronika Książkiewicz i Marek Bukowski mieli romans! Takie informacje dotyczące aktorskiej pary pojawiały się na początku sierpnia w aż dwóch magazynach. Media huczały wówczas od plotek o tym, że Weronika Książkiewicz i Marek Bukowski są razem. Jak podawał tygodnik „Dobry Tydzień”, parę spotkało to, co wiele innych aktorskich duetów – najpierw musieli odegrać uczucie na planie serialu (w tym wypadku: "Leśniczówka"), a potem zdali sobie sprawę, że czują do siebie to, co ich serialowi bohaterowie. W ten sposób związek z ekranu przeniósł się do prawdziwego życia. Jak się jednak okazuje, uczucie łączące Weronikę Książkiewicz i Marka Bukowskiego nie trwało długo. Para podobno zdążyła się już rozstać. Kiedy? Dlaczego?

Weronika Książkiewicz i Marek Bukowski rozstali się?

Weronika Książkiewicz i Marek Bukowski nie są już razem. Ich związek rozpadł się zaledwie po kilku miesiącach wzajemnej fascynacji. To podobno właśnie Weronika postanowiła zakończyć romans z Markiem. Jaki był tego powód? Tego aktorka póki co nie ujawnia. Jak podaje magazyn Flesz, para rozstała się w zgodzie. Dzięki temu Weronika może się teraz ponownie skupić na swoim synku, który nieustająco jest jej największą miłością:

- Dla Weroniki wciąż najważniejszym mężczyzną w życiu jest jej syn Borys - mówi znajoma aktorki

Weronika liczy, że jeszcze naprawdę się zakocha, ale w relacji z Markiem Bukowskim nie miała na to szansy. Ciekawe tylko, jak para będzie na siebie reagowała, kiedy ponownie spotka się na planie serialu "Leśniczówka".

Myślicie, że uda im się pozostać przyjaciółmi…?