Weronika Książkiewicz z lśniących blond włosów uczyniła swój znak rozpoznawczy. Aktorka od dawna kojarzona jest ze swoją charakterystyczną fryzurą i do tej pory nie decydowała się na jej radykalne zmiany. Jak się jednak okazuje, 38-latka postanowiła pozbyć się swoich blond włosów, a zrobiła to dla roli. Weronika Książkiewicz opublikowała zdjęcie, na którym pozuje w krótkich, brązowych włosach i zupełnie nie przypomina dawnej siebie! Na tak drastyczną metamorfozę, aktorka zdecydowała się dla roli Dzikiej w filmie "Furioza" Cypriana Olenckiego. Jak czytamy pod zdjęciem, Książkiewicz jest bardzo podekscytowana czekającym na nią wyzwaniem.

Weronika Książkiewicz w krótkich brązowych włosach

Weronika Książkiewicz zszokowała swoich obserwatorów na Instagramie. Aktorka nie tylko zdecydowała się na ścięcie włosów i przefarbowanie ich na brąz, ale na jej ciele pojawiły się też liczne tatuaże oraz rana na czole. Jak możemy się domyślać, gwiazda zagra kobietę o ostrym charakterze.

 "Bardzo się cieszę, bo właśnie zaczęliśmy zdjęcia do filmu Cypriana Olenckiego „Furioza” . Film jest oparty na prawdziwych wydarzeniach ...Bardzo chciałam podziękować wszystkim, którzy pomogli mi w kilku miesięcznych przygotowaniach i wraz ze mną zbudowali postać Dzikiej, z która już zdążyłam się bardzo polubić. Dziekuję Cyprian Olencki" - napisała aktorka na Instagramie.

W komentarzach pod zdjęciem Książkiewicz nie brakuje komplementów. Nowy wizerunek gwiazdy skomentowały m.in. Anna Lewandowska i Katarzyna Glinka, a fani określają ją mianem polskiej Lary Croft.

"Brawo kochana. Jesteś fighterką z krwi i kości. Dumni" - napisała Anna Lewandowska. 

"Ale czad" - wtórowała jej Grażyna Wolszczak.

Zobaczcie nową fryzurę Weroniki Książkiewicz w naszej galerii --->