Weronika Marczuk jest w ciąży! Dziś rano media obiegła informacja, że 47-letnia była żona Cezarego Pazury już wkrótce zostanie mamą. Takie rewelacje jako pierwszy podał portal Pudelek, który zdradził również płeć i imię dziecka. Według informatora serwisu, Marczuk jest w szóstym miesiącu ciąży i spodziewa się córki, którą chce nazwać Anna. Byłoby to pierwsze dziecko Weroniki, która nie doczekała się potomstwa z poprzednimi partnerami. Przypomnijmy, że w przeszłości dwukrotnie wychodziła za mąż: w 2013 wzięła ślub z Bartkiem Nowopolskim (ich małżeństwo nie przetrwało długo), a już w 1995 roku stanęła na ślubnym kobiercu z Cezarym Pazurą. Para rozwiodła się po 12 latach, a Weronika zrezygnowała z noszenia nazwiska męża. W 2012 roku głośno było o jej romansie z Rafałem Maserakiem, który nawiązał się na planie "Tańca z Gwiazdami".

Weronika Marczuk jest w ciąży!

Weronika Marczuk w jednym z ostatnich wywiadów wyznała, że jest w szczęśliwym związku od 7 lat. Jej wybrankiem jest Polak, którego nie pokazuje w mediach. Obecnie Marczuk dzieli swoje życie między Warszawę a Kijów - kieruje Polish Business Center w Kijowie oraz pracuje w polsko-ukraińskiej izbie gospodarczej. Jest również prezesem spółki i szefową Ambasady Przedsiębiorczości Kobiet oraz nie rezygnuje z działalności producenckiej. 

AKTUALIZACJA: Przedstawiciel Weroniki Marczuk w rozmowie z serwisem Pomponik potwierdził, że była żona Cezarego Pazury jest w ciąży:

"Weronika Marczuk potwierdza informacje o ciąży. Jeśli chodzi o szczegóły to rodzice nie zadecydowali jeszcze w sprawie imienia, ale imię Ania jest brane pod uwagę. Weronika jest bardzo szczęśliwa, że za kilka miesięcy będzie na świecie córeczka, nie ukrywa, iż od zawsze pragnęła dziecka i czuje teraz ogromną wdzięczność w sercu za taki wspaniały dar. Na tym etapie Weronika bardzo musi dbać o spokój emocjonalny, dlatego też dziękując za życzliwe zainteresowanie, prosimy o bezpieczny czas do rozwiązania ciąży" - czytamy w oświadczeniu.

Serdecznie gratulujemy!