Weronika Marczuk w wieku 48 lat po raz pierwszy została mamą. Pod koniec stycznia 2020 roku na świat przyszła córeczka byłej żony Cezarego Pazury, która otrzymała imię Anna: - Z tym mieliśmy największy problem, bo to co tutaj jest popularne i fajne, tam się nie wypowie albo będzie zbyt dziwne - tłumaczyła wybór Marczuk twierdząc, że wybrała imię łatwe do wypowiedzenia zarówno w Polsce, jak i na Ukrainie.

Córka Weroniki Marczuk

Weronika Marczuk w przeszłości musiała dwukrotnie zmagać się z poronieniem. Nie ukrywała też, że pierwsze miesiące ciąży znosiła bardzo źle - miała nudności, nie mogła normalnie pić ani jeść. Dziś nie wyobraża sobie życia bez córeczki i poświęca jej każdą chwilę. Dwa miesiące po porodzie postanowiła podzielić się jej pierwszym zdjęciem, które opublikowała na Instagramie. - Dziś już 2 miesiące - napisała pod fotografią dumna mama.  

Ojcem dziecka Weroniki Marczuk jest jej życiowy partner, o którym jednak nie wiadomo zbyt wiele. Prawniczka od 7 lat jest w związku, a jej wybrankiem jest Polak, którego nie pokazuje w mediach. W przeszłości Marczuk dwukrotnie wychodziła za mąż - w 1992 wzięła ślub z Bartkiem Nowopolskim, a już w 1995 roku powiedziała "tak" Cezaremu Pazurze. Niestety po 12 latach małżeństwa para rozwiodła się, a Weronika zrezygnowała z nazwiska męża. W 2012 roku w mediach było głośno o jej romansie z tancerzem, Rafałem Maserakiem, który rozpoczął się na sali treningowej "Tańca z Gwiazdami".

Zdjęcia córki Weroniki Marczuk obejrzycie w GALERII.