Weronika Marczuk urodziła! Aktorka właśnie po raz pierwszy została mamą, a na świat przyszła jej upragniona i wyczekiwana córka! Dziewczynka będzie nosiła imię Anna. Wesołą nowiną, była jurorka programu "You can dance", podzieliła się z fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych. „Patrzę na nią i jestem już pewna: te ok. 17 500 dni mojego życia "przed" były tylko przygotowaniem do takiego daru, jakim jest. Cudowne uczucie! Idziemy już razem przez życie” – napisała wzruszona Marczuk na swoim Instagramie. Była żona Cezarego Pazury podziękowała także lekarzom i całemu personelowi medycznemu, który się nią opiekował. 

Weronika Marczuk długo czekała, żeby zostać matką. Serwisowi edziecko.pl kilka tygodni temu zdradziła, że w przeszłości kilka razy poroniła. "Ja zachodziłam w ciążę, ale miałam problem z jej donoszeniem. Pochowałam dwoje dzieci". Nad tym, aby zajść w tę ciążę i ją utrzymać, pracowaliśmy aż siedem lat". 

Weronika Marczuk urodziła córkę!  

Weronika Marczuk w jednym z ostatnich wywiadów wyznała, że jest w szczęśliwym związku od 7 lat. Jej wybrankiem jest Polak, którego nie pokazuje w mediach. Obecnie Marczuk dzieli swoje życie między Warszawę a Kijów - kieruje Polish Business Center w Kijowie oraz pracuje w polsko-ukraińskiej izbie gospodarczej. Jest również prezesem spółki i szefową Ambasady Przedsiębiorczości Kobiet oraz nie rezygnuje z działalności producenckiej. 

Weronice Marczuk i jej partnerowi serdecznie gratulujemy! Aniu, witaj na świecie!

Pierwsze zdjęcia małej Ani znajdziecie w naszej GALERII 

ZOBACZ TAKŻE: Weronika Marczuk o trudach ciąży: "Było sporo prób i tragedii też"