Weronika Rosati od lat próbuje zrobić karierę w Stanach Zjednoczonych. Aktorka ma już wprawdzie na swoim koncie kilka sukcesów, jednak nadal nie udało jej się przebić do aktorskiej czołówki.

Rosati być może miałaby szansę zdobyć naprawdę dużą popularność, gdyby nie wypadek samochodowy, jakiemu uległa wraz z Piotrem Adamczykiem latem 2013. W jego efekcie aktorka doznała poważnego urazu nogi, przez co musiała wycofać się z kilku bardzo obiecujących projektów w gwiazdorskiej obsadzie.

Na szczęście dla Rosati, nie wszystko stracone. Pozytywnie o szansach aktorki na karierę za oceanem wypowiedziała się bowiem odnosząca w USA ogromne sukcesy polska reżyserka, Agnieszka Holland. Jej zdaniem, wielkim plusem Weroniki Rosati jest fakt, że nie ma ona... akcentu, tak popularnego wśród pochodzących z kontynentalnej Europy  aktorów!

- Większość jednak ma ten akcent, a to jakoś określa człowieka. Nie wiem, czy jest ktoś, kto go nie ma? Weronika prawie nie ma akcentu albo wcale go nie ma, ale ja tego nie umiem ocenić, bo tego po prostu nie słyszę. Wiem na pewno, że jej angielski jest bardzo dobry - powiedziała w rozmowie z "Faktem" Holland.

Myślicie, że Rosati jeszcze podbije Hollywood?

 

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Weronika Rosati - Jej mama uważa, że Adamczyk to "idealny kandydat na zięcia"!