Weronika Rosati nigdy nie ukrywała fascynacji Elizabeth Taylor. Legenda amerykańskiego kina od zawsze stanowiła dla niej źródło inspiracji w karierze aktorki. O poziomie zachwytu polskiej gwiazdy postacią dwukrotnej zwyciężczyni Oscara niech świadczy fakt, że to właśnie na jej cześć nazwała swoją córkę, Elizabeth. Zdradzając swoje najbliższe plany zawodowe w wywiadzie dla "Gala Studio", Weronika Rosati powiedziała, że dostała swoją wymarzoną rolę. Choć wtedy jeszcze nie mogła zdradzić szczegółów, to teraz już oficjalnie pochwaliła się, że wcieli się w postać swojej idolki.

Mogę w końcu powiedzieć, że spełniło się jedno z moich największych i najbardziej szalonych marzeń i zagram Elizabeth Taylor!!! Jestem wdzięczna wielkiemu reżyserowi Lechowi Majewskiemu za obsadzenie mnie w filmie "Brigitte Bardot cudowna" w roli mojej idolki - napisała podekscytowana Weronika Rosati na Instagramie.

Weronika Rosati jako Elizabeth Taylor

Na Instagramie Weroniki Rosati pojawiły się też już pierwsze zdjęcia z planu produkcji. Trzeba przyznać, że za sprawą imponującej charakteryzacji i kostiumu polska gwiazda rzeczywiście do złudzenia przypomina Elizabeth Taylor z kultowego filmu "Kleopatra" z 1963 roku.

Zobacz pierwsze zdjęcia Weroniki Rosati w roli Elizabeth Taylor już teraz w naszej GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: Weronika Rosati w "Gala Studio": Marzyłam o dziecku, ale nie sądziłam, że będę samotną matką