Weronik Rosati ma za sobą wyjątkowo trudny czas. Tuż po narodzinach córki rozstała się z jej ojcem, chirurgiem ortopedą Robertem Śmigielskim, a - jak zdradziła w wywiadach w programie "Gala Studio" i magazynie "Gala" - już przed porodem ich związek nie należał do najłatwiejszych... Okazało się, że Śmigielski stosował wobec Rosati przemoc fizyczną, psychiczną i ekonomiczną, zastraszał aktorkę i starał się ją kontrolować. Weronice udało się jednak wyrwać z tej spirali stresu i lęku - wywalczyła zakaz zbliżania się Śmigielskiego do niej i jej córki. Powoli Rosati buduje sobie nową, lepszą rzeczywistość. Nie jest w tym sama - na każdym kroku towarzyszy jej ukochana córeczka, Elizabeth, oddani rodzice, Teresa i Dariusz Rosati, a od jakiegoś czasu - również nowy partner.

Weronika Rosati zakochana. Kim jest jej nowy chłopak?

Weronika Rosati kilka miesięcy temu odważyła się ponownie zaufać mężczyźnie i zaczęła spotykać się z Polakiem, który nie jest w żaden sposób związany z show-biznesem i chce pozostać anonimowy. Na tym zależy też Weronice - aktorka pragnie, by jej nowy związek rozwijał się z dala od mediów. Dlatego, mimo że w Internecie i prasie pojawiły się jej zdjęcia z ukochanym, niczego nie komentuje. Nieoficjalnie udało nam się jednak dowiedzieć, że Rosati jest bardzo zakochana i szczęśliwa.

Dobra passa Weroniki Rosati

Rosati jest jednak nie tylko w nowym związku, ale zaangażowała się także w nowe projekty. Lada moment na antenie Polsatu będziemy oglądać serial "Zawsze Warto" z Weroniką, jak również Julią Wieniawą i Katarzyną Zielińską w rolach głównych. Nina Terentiew, dyrektor programowa stacji, była tak zadowolona z nagranego materiału, że od razu (!) zadecydowała o kontynuacji serialu.

Poza tym podczas Festiwalu Filmowego w Taorminie na Sycylii premierę miała polsko-zagraniczna koprodukcja "Znajdę Cię", w której Rosati zagrała u boku takich gwiazd, jak Stellan Skarsgård i Stephen Dorff. Weronika razem z m.in. Małgorzatą Kożuchowską promowała film we Włoszech. Rosati wzięła również udział w naszym cyklu "GALA Kino Pod Gwiazdami":

Co więcej, w połowie roku Weronika Rosati założyła fundację na rzecz kobiet zmagających się z przemocą ze strony partnerów. Jej członkiniami są m.in. profesor Magdalena Środa oraz dziennikarka Karolina Korwin Piotrowska. Wkrótce fundacja Rosati zacznie aktywnie działać i organizować rozmaite panele i aktywności dedykowane kobietom w trudnej sytuacji osobistej.

A więc 35-letniej aktorce zaczęło się układać i w życiu prywatnym, i zawodowym. Trzymamy kciuki, by dobra passa Rosati trwała jak najdłużej!