Zapraszamy na nowy wywiad wideo z Weroniką Rosati w naszym programie Gala Studio.

Rosati żartuje: Mówi się, że mam romans z każdym kolegą z planu. A jestem aktorką, która nie ma w zwyczaju wiązać się z aktorami z planu filmowego - dodaje. - Poza jednym wyjątkiem, który nie powinien stanowić reguły.

Teraz Weronika Rosati przebywa na planie filmowym komedii romantycznej Porady na Zdrady, w której gra m.in. z Mikołajem Roznerskim i Tomaszem Karolakiem. A za chwilę do kin wejdzie film wojenny Men of Courage, w który Rosati wystąpiła obok Nicolasa Cage'a.

Choć dorobek aktorski Weroniki Rosati jest bogaty (ma na swoim koncie m.in. nominację do Orła), wejście do środowiska aktorskiego zajęło jej dużo czasu. Gdy wyszedł "Pitbull", ludzie myśleli, że gra w nim jakaś Rumunka. Dziś jak najbardziej jestem traktowana poważnie. Moja rola w "Obławie" została doceniona.

Zapytaliśmy też o wypadek samochodowy, jakiemu uległa Weronika Rosati, a o jakim ostatnio znów jest głośno z powodu wniosku o ukaranie Piotra A. To był bardzo poważny wypadek i bardzo poważny uraz. Moja noga nigdy nie będzie w pełni sprawna - mówi nam Weronika.Szczęściem w nieszczęściu jest jednak to, że dzięki wypadkowi Rosati poznała lekarza ortopedę Roberta Śmigielskiego. I dziś, jak wyznaje nam w wywiadzie, jest w końcu szczęśliwa. Przypomnijmy, że Śmigielski jest jednym z najlepszych ortopedów w Polsce, jego pacjentką jest m.in. Magda Gessler.

ZAPRASZAMY NA WYWIAD WIDEO Z WERONIKĄ ROSATI W GALA STUDIO: