Weronika Rosati gościła na poniedziałkowej gali Róże Gali 2018 w warszawskim Ufficio Primo. Aktorka wręczała jedną z nagród, a mianowicie Nagrodę Specjalną za działalność charytatywną. Laureatem nagrody zostało biuro turystyczne ITAKA, które od lat włącza się w akcję wspierania najuboższych dzieci na całym świecie. Rosati, która rok temu sama została mamą, zaznaczyła, jak ważna jest dla niej akurat ta nagroda oraz działanie na rzecz dobra najmłodszych. Zanim wręczyła statuetkę Róż Gali laureatowi, wygłosiła krótkie i ważne przemówienie. To, co powiedziała na scenie, przeczytasz PONIŻEJ.

Ponieważ jestem mamą, dobro dzieci jest dla mnie bardzo ważne. Dlatego ta nagroda jest szczególnie bliska mojemu sercu. ITAKA od ponad 10 lat współpracuje z UNICEF-em i między innymi przekazała półtora miliona złotych na wyżywienie dzieci na Sri Lance - powiedziała Rosati.

Weronika Rosati udzieliła nam ostatnio szczerego wywiadu, w którym opowiedziała o swojej córeczce Elizabeth. W rozmowie aktorka po raz pierwszy wyznała też, że jest samotną matką i potwierdziła, że rozstała się z ojcem córki jeszcze gdy przebywała z nią w Los Angeles. Cały wywiad z Rosati w "Gala Studio" obejrzycie PONIŻEJ, a w GALERII znajdziecie zdjęcia Weroniki z Róż Gali>>