Weronika Rosati wyprawiła baby shower! Polska aktorka, która zdecydowała się na poród w jednym z najlepszych szpitali w Stanach Zjednoczonych, gdzie przyszły na świat m.in. dzieci Beyonce, pokazała na swoim oficjalnym profilu na Instagramie, jak wybiera się na wyjątkową imprezę. Pozująca na ulicy z ogromnym pękiem kolorowych balonów gwiazd przy okazji wyeksponowała swój już bardzo mocno zaokrąglony brzuszek ciążowy. Weronika Rosati już odlicza dni do rozwiązania. Kiedy przywita na świecie swoje pierwsze dziecko z Robertem Śmigielskim?

ZOBACZ: WERONIKA ROSATI urodzi w tej samej klinice, co Beyonce! Ile kosztuje tam pobyt?

Weronika Rosati w ciąży

Ciąża Weroniki Rosati jest już naprawdę zaawansowana, co oznacza, że gwiazda filmów "PitBull", "Obława" i "Porady na zdrady" może urodzić praktycznie w każdej chwili. Dokładny termin porodu artystki nie jest jednak jeszcze znany. Możemy jednak się domyślać, że Weronika Rosati jest już w około ósmym miesiącu ciąży - to bowiem najpopularniejszy okres, w którym Amerykanki wyprawiają baby shower, czyli imprezę z okazji nadchodzących narodzin dziecka.

Jedno jest jednak pewne. Weronika Rosati w ciąży wygląda wręcz rewelacyjnie. Życzymy tak fantastycznej formy do samego rozwiązania!

Zdjęcie Weroniki Rosati wykonane w drodze na tzw. pępkowe oraz inne fotki aktorki z ciążowym brzuszkiem możecie obejrzeć już teraz w naszej GALERII.