Weronika Rosati to jedna z niewielu polskich gwiazd, które z sukcesem pracują w Stanach Zjednoczonych. Aktorka, która przez problemy zdrowotne musiała nieco zwolnić tempo pracy, teraz wróciła już do obowiązków.

Okazuje się, że przerwa w graniu nie wpłynęła negatywnie na ilość ofert, jakie dostaje Rosati. Gwiazda jest nawet w tak komfortowej sytuacji, że może pozwolić sobie na odrzucanie ról, w których nie czułaby się dobrze.

Jak donosi bowiem magazyn "Party", Rosati nie chciała zagrać w hollywoodzkiej produkcji "Bus 657", w której gra także sam Robert De Niro! Dlaczego polska piękność odrzuciła tak kuszącą ofertę? Okazuje się, że rola, którą miałaby zagrać Rosati, wymagałaby od niej wielu rozbieranych scen!

W większości scen musiałaby się pokazywać nago. Tymczasem Weronika po roli w miniserialu HBO „Luck” nie chce grać w rozbieranych scenach – zdradziła w rozmowie z magazynem znajoma Weroniki Rosati.

Aktorka nie powinna się jednak martwić o to, że popełniła błąd. Zdaniem Karoliny Korwin-Piotrowskiej, Rosati podjęła dobrą decyzję!

Łatwo dać się zamknąć w szufladzie z napisem seksbomba, a Weronika chce być brana za wszechstronną aktorkę. Ma ku temu wszelkie predyspozycje, bo jest bardzo zdolna – powiedziała w rozmowie z "Party" dziennikarka.

 

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Weronika Rosati - Zachwyciła mamę Piotra Adamczyka!