Weronika Rosati wyprawiła baby shower i w końcu pochwaliła się na Instagramie zdjęciami z tego wyjątkowego dnia. Polska, aktorka, która zdecydowała się na urodzenie swojego pierwszego dziecka w Stanach Zjednoczonych, wyraźnie wczuła się już w obowiązujące tam zwyczaje. Co prawda tradycja wyprawiania tzw. pępkowego jest znana także w Polsce, ale trzeba przyznać, że impreza, którą gwiazda seriali "Belle Epoque", "Strażacy" i "Dziecko Rosemary" miała prawdziwie kalifornijski klimat. Impreza na udekorowanym kwiatami i ogromnymi balonami balkonie w słonecznym Los Angeles wyglądała tak, jak może sobie to wymarzyć każda kobieta w USA, która oczekuje narodzin swojego dziecka.

ZOBACZ: ROSATI urodzi w tej samej klinice, co Beyonce! Będziecie w szoku, ile kosztuje tam pobyt

Weronika Rosati wyprawiła baby shower

Weronika Rosati pokazała jeden z prezentów, który otrzymała na imprezie dla swojego pierwszego dziecka. Ostatecznie potwierdził on przy okazji jego płeć. Śpioszek z napisem "Przyszłość jest kobietą" może oznaczać tylko jedno - Weronika Rosati lada dzień urodzi dziewczynkę.

Dużo zdjęć z baby shower Weroniki Rosati możecie obejrzeć w naszej GALERII. Z kolei dwa krótkie filmiki z Instagrama aktorki znajdziecie poniżej.