Weronika Rosati (33) została matką! Rosati urodziła córkę, której dała na imię Elizabeth, po swojej idolce, hollywoodzkiej aktorce Elizabeth Taylor. Weronika jakiś czas temu wyleciała do Stanów Zjednoczonych. To tam urządziła wystawne baby shower z udziałem rodziny i przyjaciół oraz wykupiła miejsce w luksusowej klinice, gdzie odbył się poród. Weronika Rosati po raz pierwszy została matką. Ojcem jej córki jest o 18 lat od niej starszy Robert Śmigielski, chirurg ortopeda, leczący sportowców i gwiazdy, m.in. Anitę Włodarczyk i Magdę Gessler. Wiadomością o tym, że Rosati urodziła dziecko, podzieliła się jej mama - projektantka Teresa Rosati. Na ostatnich zdjęciach, jakimi chwaliła się w sieci Weronika, widać było, że jej brzuch jest już sporych rozmiarów, a baby shower, jak wiadomo, wyprawia się tuż przed samym porodem. I tak też córeczka Rosati i Śmigielskiego jest już na świecie! Weronice i Robertowi serdecznie gratulujemy. Gratulacje także dla Teresy Rosati, która po raz kolejny została babcią! Poniżej post Teresy Rosati, w którym podzieliła się radosną nowiną, zdradziła płeć i imię wnuczki:

Weronika Rosati i Robert Śmigielski poznali się podczas rehabilitacji, na którą Rosati była skazana po tym, jak w wypadku samochodowym doznała rozległego urazu stopy. Auto prowadził Piotr Adamczyk, z którym Weronika była wówczas związana. Specjalistą, który zajmował się schorzeniem Rosati, był natomiast właśnie Śmigielski. Weronik i Robert spotykali się wielokrotnie, a wkrótce zaczęło kiełkować między nimi uczucie. Później po raz pierwszy pokazali się publicznie, a media obwieściły, że Rosati znów jest zakochana. Para zaręczyła się, a wkrótce okazało się, ze zostaną rodzicami. Ich córka, Elizabeth, urodziła się w Stanach Zjednoczonych. To teraz czekamy na ślub i huczne wesele rodziców!

PONIŻEJ przypominamy wywiad, jakiego Weronika Rosati udzieliła w naszym programie "Gala Studio". Opowiadała m.in. o nowej miłości: