Weronika Rosati jest obecnie w szóstym miesiącu ciąży i bynajmniej nie zamierza już ukrywać swojego rosnącego brzuszka. Gwiazda chętnie pojawia się na premierach i pokazach filmów i seriali. W środę wieczorem można było spotkać ją na konferencji prasowej serialu "Diagnoza". Na to wydarzenie aktorka przyszła tym razem sama. Uznała jednak, że musi się na nim pojawiać, bo w serialu zagrała jedną z drugoplanowych ról. Aktorka wyglądała olśniewająco!

ZOBACZ: WERONIKA ROSATI jest w ciąży! Doniesienia potwierdza sama menadżerka gwiazdy!

Weronika Rosati wybrała dla siebie tym razem prostą, czarną sukienkę z odkrytymi rękoma, do której dobrała kultową już torebkę Gucci z beżowego płótna oraz zamszowe botki w bardzo podobnym kolorze. Weronika przez cały wieczór wyglądała na zadowoloną i zrelaksowaną. Nic dziwnego, że tak chętnie pozowała fotoreporterom ze swoimi kolegami i koleżankami z planu serialu. Wspólne zdjęcia Weroniki Rosati z Mają Ostaszewską i Maciejem Zakościelnym w naszej GALERII ;-)

Przypomnijmy, Weronika Rosati i Robert Śmigielski spodziewają się pierwszego dziecka. Aktorka jest w szóstym miesiącu ciąży. W związku z tym para nie posiada się z radości. Robert  Śmigielski rozpieszcza swoją ukochaną, dla której będzie to pierwsze dziecko. Sam pan doktor ma już jednak czworo dzieci. Śmigielski jest ojcem dwójki nastolatków, ma też dorosłego syna i córkę. Dziecko, na które czeka z Weroniką Rosati będzie zatem jego piątym potomkiem.

Ciekawe zatem, czy Robert wolałby tym razem syna, czy córkę…?