Weronika Rosati w "M jak Miłość" wcielała się w rolę Anki, przyjaciółki Kingi Zduńskiej (Kasia Cichopek). Była nawet jej druhną na ślubie z Piotrkiem (Marcin Mroczek) i dziewczyną Pawła (Rafał Mroczek). Ostatecznie jednak dostała się na studia na ASP i wyjechała na do Krakowa. Weronika Rosati zaczęła grać w produkcji TVP w 2002 roku, a rola w serialu "M jak miłość" była jej pierwszą poważną rolą w karierze. Rosati miała wtedy zaledwie 18 lat. Odeszła z serialu w 2005 roku. Teraz, po trzynastu latach, jej postać wraca na ekrany i jak udało nam się dowiedzieć, nieźle namiesza w życiu bohaterów!

Weronika Rosati wraca do "M jak miłość"

Weronika Rosati wejdzie na plan "M jak miłość" już za kilka dni. Odcinki z jej udziałem będziemy mogli oglądać prawdopodobnie po wakacjach.

"To prawda, postać grana przez Weronikę, wróci do serialu. To będzie zaskoczenie dla wszystkich bohaterów, a najbardziej dla Pawła. Niewykluczone, że scenarzyści znowu będą chcieli ich połączyć" - informuje źródło Super Expressu.

Przypomnijmy, że z "M jak miłość" zdecydował się odejść Kacper Kuszewski, który w serialu grał od 18 lat. Dlaczego?  ---> SZCZEGÓŁY