Weronika Rosati przebywa obecnie z córką Elizabeth w USA. Tymczasem trwa konflikt między Weroniką a Robertem Śmigielskim, jej byłym partnerem i ojcem jej dziecka. Znana aktorka i jej były narzeczony, ojciec Elizabeth, walczą ze sobą nie tylko w mediach, ale także w sądzie. Gwiazda potwierdziła w rozmowie z Gala.pl, że sędzia podjął decyzję, aby przyznać jej tymczasowy zakaz zbliżania się do niej Roberta Śmigielskiego. Przy okazji, Weronika Rosati zaznaczyła, że jej córeczka Elizabeth nosi nazwisko po niej, a nie po swoim ojcu. Komentarz, jakiego udzieliła nam aktorka, PONIŻEJ.

Mogę potwierdzić, że to prawda, oraz chcę zaznaczyć, że moja córka nazywa się Elizabeth Rosati - powiedziała Weronika Rosati w rozmowie z Gala.pl

Śmigielski ma zakaz zbliżania się do Rosati

Wojna Weroniki Rosati z Robertem Śmigielskim rozpoczęła się od serii wywiadów, w których aktorka otwarcie przyznała się do tego, że padła ofiarą przemocy domowej ze strony swojego byłego partnera. Rosati wyznała, że była ofiarą przemocy fizycznej, ekonomicznej i słownej, a okres ciąży był dla niej traumą. Każdy wywiad, jakiego udzieliła w tej sprawie, zadedykowała swojej córce. Aktorka podkreśla, że chce walczyć o sprawiedliwość, a także o alimenty, po to by dać córce to, co najlepsze. Rosati chce w każdy możliwy sposób zrekompensować Elizabeth fakt, że dziewczynka wychowuje się bez ojca.

Aktorka potwierdziła już także, że policja wszczęła postępowanie przeciw ojcu jej dziecka za znęcanie się psychiczne i fizyczne nad nią.

Uderzał wielokrotnie. W twarz, w rękę. Uderzył mnie też, jak byłam w zaawansowanej ciąży, a potem, gdy trzymałam córeczkę na rękach. O przemocy milczałam, ale mniej ze strachu, bardziej ze wstydu - powiedziała w głośnym wywiadzie dla "Wysokich Obcasów".

Weronikę Rosati wsparły tysiące kobiet, m.in. Ewa Chodakowska, Hanna Lis, Anna Wendzikowska, Sonia Bohosiewicz, Joanna Kulig i Karolina Korwin Piotrowska.

SPRAWDŹ TEŻ: Weronika Rosati potwierdza, że straciła pieniądze: "Te kontrakty bardzo by mi się przydały"