Weronika Rosati zaręczona? Pierścionek na jej ręce wywołał spore zamieszanie! Aktorka pojawiła się wczorajszego wieczoru na wręczeniu Polskich Nagród Filmowych Orłów 2017 w towarzystwie ukochanego, Piotra Śmigielskiego. Gwiazda poznała lekarza jeszcze, gdy była w związku z Piotrem Adamczykiem. Zeszli się jednak dopiero po kilku latach. Ich relacja jak się okazuje poszła o krok dalej, ponieważ prawdopodobnie para się zaręczyła!

Wczorajszego wieczoru na rozdaniuOrłów 2017 na palcu Weroniki Rosati błyszczał piękny pierścionek zaręczynowy. Już jakiś czas temu mówiło się, że Weronika Rosati i Piotr Śmigielski zaręczyli się. W połowie lutego aktorka pojawiła się na premierze serialu TVN, Belle Epoque, a na jej palcu lśnił wówczas pierścionek.

ZOBACZ: MAGDALENA CIELECKA, WERONIKA ROSATI, MAGDA MOŁEK Gwiazdy na uroczystej premierze serialu „Belle Epoque”

Aktorka jednak pozowała, nie przykuwając zbytniej uwagi do pierścionka. Podczas wczorajszego wieczoru chętnie chwaliła się srebrną błyskotką, a uśmiech nie schodził jej z twarzy? Czyżby Weronika Rosati przyjęła oświadczyny ortopedy i już niedługo stanie na ślubnym kobiercu?