Weronika Rosati zaręczona? Pierścionek na jej ręce wywołał spore zamieszanie! Aktorka pojawiła się wczorajszego wieczoru na wręczeniu Polskich Nagród Filmowych Orłów 2017 w towarzystwie ukochanego, Roberta Śmigielskiego. Rosati poznała lekarza jeszcze gdy była w związku z Piotrem Adamczykiem. Śmigielski zajmował się urazem nogi, jakiego Rosati doznała w wypadku samochodowym. Zeszli się jednak dopiero po jakimś czasie. Ich relacja, jak się okazuje, poszła o krok dalej, ponieważ prawdopodobnie Rosati i Śmigielski zaręczyli się.

Wczoraj na rozdaniuOrłów 2017 na palcu Weroniki Rosati błyszczał piękny pierścionek zaręczynowy. Już jakiś czas temu mówiło się, że Weronika Rosati i Piotr Śmigielski zaręczyli się. W połowie lutego aktorka pojawiła się na premierze serialu TVN, Belle Epoque, a na jej palcu lśnił wówczas pierścionek.

ZOBACZ: MAGDALENA CIELECKA, WERONIKA ROSATI, MAGDA MOŁEK Gwiazdy na uroczystej premierze serialu „Belle Epoque”

Aktorka jednak pozowała, nie przykuwając zbytniej uwagi do pierścionka. Podczas wczorajszego wieczoru chętnie chwaliła się srebrną błyskotką, a uśmiech nie schodził jej z twarzy? Czyżby Weronika Rosati przyjęła oświadczyny ortopedy i już niedługo stanie na ślubnym kobiercu?