Weronika Rosati nie boi się żadnych wyzwań. Jeśli rola wymaga od niej odważnych scen, aktorka chętnie sprawdza się w nowych sytuacjach. Choć jeszcze niedawno wszyscy utożsamiali Weronikę tylko z rolami związanymi z nagością, to aktorka dziś już rzadziej walczy z tym stereotypem.

Weronika Rosati od lat z powodzeniem gra w amerykańskich serialach i filmach, ale nie zapomina o swojej ojczyźnie. Aktorka nie tylko często odwiedza Polskę, by spędzić czas z rodzicami - Teresą i Dariuszem Rosati - ale również po to, by zagrać w rodzimych produkcjach.

Do niedawno mogliśmy oglądać gwiazdę w emitowanym na antenie TVP serialu "Strażacy", a teraz okazuje się, że Rosati będzie też grała w nowej produkcji Polsatu.

Aktorka dostała angaż do nowego serialu komediowego o perypetiach miłosnych, zatytułowanego "Powiedz tak"! Gwiazda wcieli się w rolę Sandry – rozpuszczonej córeczki tatusia Tadeusza (w tej roli Piotr Gąsowski). Dziewczyna jest w trakcie przygotowań  do wystawnego ślubu, którego organizacją zajmuje się Basia (Katarzyna Zawadzka) i jej przyjaciele.

„Lubię grać postaci niejednoznaczne. Takie, które nie wzbudzają sympatii, tylko bardziej emocje i kontrowersje i taka jest właśnie moja bohaterka Sandra” – mówi o swojej roli Weronika Rosati.

Gwieździe będzie w serialu partnerował m.in. Nikodem Rozbicki. Pierwszy odcinek z udziałem gwiazdy już 19 kwietnia.