Weronika Rosati dostała dużą rolę w znanym amerykańskim serialu. Aktorka, która od kilku lat konsekwentnie rozwija swoją karierę za oceanem, nie kryje swojego zadowolenia. Wczoraj na Instagramie relacjonowała trasę na plan wytwórni filmowej Paramount Pictures. - Jestem bardzo podekscytowana, bo właśnie jestem w drodze do studia. Nie mogę powiedzieć, jaki projekt kręcę, ale cudownie wrócić wreszcie do pracy. To coś, na co czekałam od bardzo dawna - wyznała. Polska aktorka ma wystąpić u boku Chrisa O'Donnella oraz LL Cool J. O jaki serial chodzi?

Weronika Rosati zagra w znanym amerykańskim serialu

Jak donosi serwis "Pudelek" Weronika Rosati zagra jedną z głównych ról w najnowszym sezonie serialu "NCIS: Los Angeles". Produkcja jest bardzo popularna, nie tylko w Stanach Zjednoczonych, a każdy odcinek śledzi około 20 mln widzów.

- Weronika jest bardzo podekscytowana. Już jakiś czas temu wygrała casting, ale nie chciała ujawniać szczegółów dopóki nie wejdzie na plan. Pandemia pogrzebała w Stanach już niejedną produkcję, więc wolała się nie nastawiać. Na razie rola Weroniki rozpisana jest w scenariuszu na kilka odcinków, ale kto wie, co będzie dalej. To wielka szansa pokazania się przed amerykańską publicznością, bo serial ma już swoje wierne grono fanów, każdy odcinek śledzi ok. 20 milionów widzów - donosi źródło serwisu.

Przypomnijmy, że do tej pory Weronikę Rosati mogliśmy oglądać m.in. w takich zagranicznych serialach jak "Detektyw" czy "Luck". 

Serdecznie gratulujemy!