Kariera Weroniki Rosati (33) przyspiesza. Polska aktorka, córka polityka Dariusza Rosatiego i projektantki Teresy Rosati, ma już na koncie kilka sukcesów. Była m.in. nominowana do Orła za rolę w filmie "Obława". Wystąpiła w serialu produkcji HBO "Luck", zagrała także epizod w serialu "Detektyw" obok Vince'a Vaughna i Colina Farrella, współpracowała też z takimi gwiazdami Hollywood, jak Morgan Freeman, Nicolas Cage i Sharon Stone. Prawdopodobnie Rosati szykuje się do kolejnej międzynarodowej produkcji. Tym razem wystąpi u boku Vanessy Paradis. W filmie zobaczymy też Andrzeja Chyrę.

Weronika Rosati pochwaliła się zdjęciem, na którym pozuje razem z m.in. Vanessą Paradis i Andrzejem Chyrą. Podpis pod zdjęciem sugeruje, że zrobiono je na planie filmowym. Rosati nie napisała jednak, o jaką produkcję chodzi. Bardzo możliwe, że jest to film polsko-francuski. Weronika mówi biegle po francusku, zagrała m.in. we francuskim filmie akcji "Largo Vinch 2" i we francuskim serialu "Les Dames". Spotkanie z Vanessą Paradis to dla Rosati na pewno duże wydarzenie. We Francji Paradis ma status ikony. Od lat jest muzą samego Karla Lagerfelda, a w zeszłym roku była w składzie jury Festiwalu Filmowego w Cannes. Vanessa Paradis to także była partnerka i matka dwojga dzieci Johnny'ego Deppa. Ich córka, Lily-Rose Depp, wystąpiła ostatnio w pokazie Chanel Haute Couture, jest modelką i aktorką.

Czekamy na szczegółowe informacje na temat nowego projektu, w jaki zaangażowała się Weronika Rosati. Ale chyba już teraz możemy jej pogratulować!