Wesele księcia Harry'ego i Meghan Markle - znamy szczegóły przyjęcia w Frogmore House! Po królewskim ślubie, młoda para i tylko 200 z 600 gości weselnych udała się na przyjęcie weselne w Frogmore House wewnątrz Zamku Windsor. Harry i Meghan dotarli na miejsce Jaguarem E-Type Concept Zero z 1968 roku, napędzanym energią elektryczną. Harry zmienił wojskowy mundur na elegancki smoking, a Meghan miała na sobie długą białą suknię od Stelli McCartney i włosy upięte w kok. Jakie przemowy wygłosili goście na weselu Meghan i Harry'ego? Do jakiej piosenki Harry i Meghan tańczyli pierwszy taniec? Wiemy!

Wesele Harry'ego i Meghan

Portalowi E! News udało dowiedzieć się, jak brzmiała przemowa księcia Williama. Wykazał się on dużym poczuciem humoru:

"Mój brat jest wyraźnie zakochany. Bycie zakochanym można porównać do małego chłopca, który się zmoczył - nie wiesz, że to robisz, podczas gdy wszyscy inni wiedzą, a ty czujesz tylko ciepło. W dzisiejszym dniu wszyscy są tak wzruszeni, że nawet tort weselny płacze".

Książę Harry i Meghan Markle - pierwszy taniec

Pierwszy taniec książę Harry i Meghan Markle tańczyli do piosenki "I Want to Dance With Somebody" Whitney Houston - hitu lat 80.

W pewnym momencie książę Harry podziękował projektantce sukni ślubnej Clare Waight Keller, która była obecna na weselu, za zmienienie Meghan w "absolutnie oszałamiającą" pannę młodą.

Wesele księcia Harry'ego i Meghan Markle - menu

Jeśli chodzi o menu na weselu Harry'ego i Meghan, to gościom podano m.in. eleganckie burgery oraz watę cukrową! W menu znalazł się również drink o nazwie Kiedy Harry poznał Meghan, nawiązujący do romantycznej komedii - Kiedy Harry poznał Sally.

Jak donosi E! News, w pewnym momencie wesela, George Clooney stanął za barem i podawał wszystkim drinki. Jeden z gości wyznał:

"To było przyjęcie nie z tego świata, muzyka była zróżnicowana, a całe doznanie - niesamowite.