W czwartek odbyła się uroczysta premiera filmu „Amok” w reżyserii Katarzyny Adamik. Film opowiada historię Krystiana Bali, który w 2003 roku opisał zbrodnię niemal identyczną do tej, o którą został oskarżony parę lat później. Tą zbrodnią zainteresowały się nie tylko polskie, ale i zagraniczne media na całym świecie. Za nami premiera filmu w reżyserii córki Agnieszki Holland.

Na premierze „Amoku” pojawiła się plejada polskich gwiazd i wielbicieli dobrego kina. Wśród nich nie zabrakło odtwórców głównych ról – Mateusza Kościukiewicza, który wciela się w Krystiana Belę oraz Zofii Wichłacz, największego odkrycia tego roku. Do aktorki zaledwie kilka dni temu trafił tytuł „Shooting Star”, czyli gwiazdy młodego pokolenia, które promuje się w Unii Europejskiej. W filmie „Amok” wciela się w Zofię Balę, żonę Krystiana Bali.

ZOBACZ: ZOFIA WICHŁACZ z tytułem Shooting Star 2017. Kim jest Zofia Wichłacz?

Na premierze filmu "Amok"w reżyserii Kasi Adamik mieliśmy także okazję podziwiać Weronikę Rosati, Annę Lucińską czy Szymona Majewskiego. Pojawili się także Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski.

Zobaczcie w naszej galerii, kto się pojawił!