FHouse to miejsce, gdzie spotka się moda, muzyka, taniec i jedzenie w niezwykłej oprawie. Klub ma wyróżniać się m.in. wystrojem wnętrz stworzonym przez Marco Belotto. Sprawdźcie, czego jeszcze można się spodziewać po nowym warszawskim lokalu.

Wielkie otwarcie FHouse już w ten czwartek

Na parterze, w restauracji, można będzie spróbować niezwykłych dań, często inspirowanych najnowszymi kolekcjami wielkich projektantów. Niezwykłości daniom doda sposób ich podania. Każdy będzie mógł zamówić tematyczny talerz – mięsny, wegetariański, rybny albo z owocami morza i wszyscy goście będą mogli spróbować jego smakołyków. Tutaj też można odpocząć przy chilloutowej muzyce i obejrzeć relacje na żywo z największych pokazów mody. Na pierwszym piętrze z kolei można będzie delektować się wykwintnymi alkoholami i zapalić kubańskie cygaro. A przy okazji poznać najnowsze trendy w modzie haute couture i wybrać modną biżuterię i perfumy.

Kolejne piętra to przestrzeń dla zabawy oraz Super VIP & Business Lounge. Goście mogą liczyć na obsługę prywatnego concierge i odbyć biznesowe spotkanie albo wieczorny relaks w gronie najbliższych przyjaciół.

Wielkie otwarcie FHouse rozpocznie się 12 marca, a już 13 i 14 marca pierwsi goście mogą podziwiać odnowione wnętrza i bawić się przy dźwiękach muzyki elektronicznej.

Ekscentryczny milioner - Gianluca Vacchi, oficjalny głos Fashion TV- Ania J i celebrytka, żona jednego z największych światowych DJów - Cathy Guetta to tylko niektóre muzyczne gwiazdy tego wieczoru. Nie zabraknie też pokazów tanecznych, mody, dobrego jedzenia i zabawy do białego rana.